Najlepsza serialowa czołówka – I grupa SONDA

Po przeanalizowaniu wszystkich propozycji, kierując się przede wszystkim pomysłem, muzyką, oprawą graficzną lub piosenką tytułową do walki o miano najlepszej polskiej czołówki serialowej wystawiam 5 grup (po pięć w każdej).
Stare, nowe, czarno-białe i kolorowe. Zapraszam do sondy.
Kilka propozycji odpadło ze względu na to, że nie można ich znaleźć w Internecie lub naruszają własność stacji. Nie będę ryzykować 😉
Wszystkie prezentowane przeze mnie są dostępne na oficjalnych kanałach youtube.

Przed zagłosowaniem proszę zobaczyć i dopiero wówczas podjąć decyzję. Tym razem nie kierujemy się popularnością serialu. Oceniamy tylko czołówkę – za muzykę, piosenkę i pomysł.

Polskie drogi
[exp link=”http://www.youtube.com/v/ARiebSbYq2A?fs=1&hl=pl_PL” swf=”yes”]

Kariera Nikodema Dyzmy

Oficer

Majka

Czterej pancerni i pies

n

{democracy:97}

źródło:youtube.pl

15 odpowiedzi do “Najlepsza serialowa czołówka – I grupa SONDA”

  1. no właśnie wstyd juz lepsza kariera nikodema, oficer nie mowiac o polskich drogach ktore maja rewelacyjna muzyke a te se na majke zaglosowaly

  2. Bardzo ciężki wybór. Bo ja chciałabym żeby Polskie drogi, Pancerni i Oficer znaleźli się w finale. Czy wszystkie grupy będą takie trudne? Jednak z sentymentu i z uwagi na piosenkę głosuję na ‚4 pancernych’. Bo byłoby mi najbardziej szkoda gdyby ta piosenka nie znalazła się w finale. Ale przy Polskich drogach mam największe ciarki. Świetna muzyka.

  3. Jednak „4 panów z ciasnego samochodu z owczarkiem niemieckim” ale wybór był trudny. „Polskie drogi” miały też fantastyczną muzykę w czołówce. Mam nadzieję, że oba seriale trafią do finału!

  4. A więc tak najbardziej spodobała mi się czołówka z „Oficera”, muzyka najbardziej z serialu „Polskie drogi” i „Czterech pancernych”.

    A wybieram…… (o zgrozo jak trudno wybrać)”Czterech pancernych”

  5. A więc tak najbardziej spodobała mi się czołówka z „Oficera”, muzyka najbardziej z serialu „Polskie drogi” i „Czterech pancernych”.

    A wybieram…… (o zgrozo jak trudno wybrać)”Czterech pancernych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *