Najlepsza serialowa czołówka – WYNIKI

Dziękuje za wszystkie oddane głosy. Uważam, że w finale znaleźli się Ci, którym ten tytuł zdecydowanie się należy. Dlatego jak widać wybór nie był prosty. Na podium stanęły trzy czołówki seriali, które widzieliśmy w ostatnich latach, niektóre z nich zobaczymy ponownie niebawem. Niania do końca walczyła bardzo dzielnie o pierwsze miejsce. Została jednak pokonana przez Hotel 52! Który również ma rewelacyjną czołówkę, wzorowaną na Dexterze, co zauważyło kilka osób. Miejsce II Niania, ze świetną oprawą graficzną i przeniesieniem oryginalnej czołówki na polskie realia. A miejsce III zajął Czas Honoru. Uwielbiam muzykę z tej czołówki, za którą odpowiedzialny jest Bartosz Chajdecki.
Kto znalazł się poza podium – zobaczcie.

Miejsce IV – Czterej pancerni i pies
Miejsce V – Londyńczycy
Miejsce VI – Zmiennicy

Ps. W chwili zakończenia sondy było dokładnie 100 głosów. Przybyło kilka, jednak nie zmieniło nic w w zestawieniu. Sondę uważam za zakończoną 🙂

6 odpowiedzi do “Najlepsza serialowa czołówka – WYNIKI”

  1. Bardzo się cieszę że wygrał Hotel 52 ten serial jest super.Szczerze mówiąc że wcześniej w ogóle nie oglądałam polskich seriali aż do momentu kiedy pojawiły się w na Polsacie dwa seriale Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *