Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – I grupa [SONDA]

Wszystkie sprawy Kancelarii zostały przeanalizowane i rozlosowane w zestawy.
Zagłosujcie na tą, która Wam się najbardziej podobała w ubiegłym sezonie. Poniżej krótkie streszczenia i nazwiska głównych bohaterów.

Zapraszam do głosowania.

Powrót i sprawa Huberta

Były „narzeczony” Agaty zostaje zatrzymany przez policję. Okońska składa mu propozycję nie do odrzucenia – w zamian za zeznania przeciwko mafii może stać się świadkiem koronnym. Agata musi go do tego przekonać, a przy okazji ratować swoją karierę.
Bartłomiej Świderski

Pomyłka lekarska

Światowej sławy neurochirurg, dr Woliński, został oskarżony o błąd podczas operacji pacjenta. Ku z trudem ukrywanemu rozdrażnieniu Dębskiego, Agacie pomaga Maciek.
Klient również nie ułatwia Agacie zadania – wybitny lekarz jest równocześnie wyjątkowo konfliktowym i egocentrycznym człowiekiem.
Szymon Bobrowski.

Tata Agaty oskarżony o podanie dopingu

Dobroduszny trener, który został oskarżony o podanie dopingu jednemu z zawodników, o którego pozyskanie starała się zagraniczna drużyna. Pikanterii dodaje fakt, że kilkanaście lat wcześniej trener stanął na drodze do kariery ojca Sebastiana. (Marian Opania, Janusz Wróblewski, Maciej Musiał)

Podejrzany o handel narkotyków

Dorota prowadzi sprawę domniemanego dealera narkotyków. Dawid rzeczywiście jest niewinny, jednak był w złym miejscu o złym czasie i policja próbuje zrobić z niego kozła ofiarnego.
Mateusz Łasowski, Helena Sujecka.

n

{democracy:366}

Jedna odpowiedź do “Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – I grupa [SONDA]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *