Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – I półfinał [SONDA]

Sprawy, które otrzymały najwięcej Waszych głosów zostały podzielone na dwie grupy.
Najlepsza powalczy w finale. Zapraszam do głosowania.

Rozwód bogatego biznesmena

Przy okazji organizacji wesela okazuje się, że pan młody nie jest rozwiedziony, ze swoją pierwszą żoną. Kobieta okazuje się sympatyczna i nie liczy na podział majątku męża – milionera.
Rafał Królikowski, Agnieszka Warchulska

Pomyłka lekarska

Światowej sławy neurochirurg, dr Woliński, został oskarżony o błąd podczas operacji pacjenta. Ku z trudem ukrywanemu rozdrażnieniu Dębskiego, Agacie pomaga Maciek.
Klient również nie ułatwia Agacie zadania – wybitny lekarz jest równocześnie wyjątkowo konfliktowym i egocentrycznym człowiekiem.
Szymon Bobrowski.

Biznesmen wrobiony w handel narkotykami

Bogaty przedsiębiorca zajmujący się eksportem mebli do Niemiec. Pech chce, że tego samego dnia mężczyzna zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Zarzuty są absurdalne i wszystko wskazuje na to, że biznesmen został wrobiony przez konkurencję. Sprawa dwuodcinkowa, w końcu znajduje rozwiązanie.
Ireneusz Czop, Anita Sokołowska

Sprawa biura matrymonialnego

Pierwsza sprawa w pełni prowadzona przez Bartka. Kobieta pozywa Biuro matrymonialne, które za wysokie opłaty zobowiązało się znaleźć jej męża. Okazuje się, że wymagania klientki nie są bardzo wyśrubowane.
Joanna Żółkowska

Morderstwo męża słynnej aktorki

Kobieta procesuje się z pasierbem o testament po zmarłym niedawno mężu. Niespodziewanie dla wszystkich, jej klientka zostaje aresztowana pod zarzutem zabójstwa męża.
Małgorzata Foremniak, Rafał Fudalej.

n

{democracy:379}

5 odpowiedzi do “Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – I półfinał [SONDA]”

  1. Wątek z Królikowskim i rozwodem przesympatyczny i jeden z ciekawszych w obu sezonach prawa powinien znaleźć się w finale z pseudokibicami 🙂

  2. to moim zdaniem powinna wygrac sprawa biznesmena obwinionego o handel narkotykami swietny pomysl i prawda jak z kazdego obywatela mozna zrobic bandyte

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *