Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – II półfinał [SONDA]

Po raz kolejny pięć spraw, nad którymi pracowała Kancelaria Agaty Przybysz.
Która była Waszym zdaniem najlepsza i zasługuje na miejsce w ścisłym finale?
Zapraszam do głosowania.

Nastolatka nie chce mieszkać z ojczymem

Agata zajmuje się sprawą nastolatki, która po śmierci matki zmuszona jest mieszkać ze znienawidzonym ojczymem. Dziewczyna odziedziczyła po matce spore pieniądze i twierdzi, że jest przez mężczyznę okradana. Szuka ojca, z którym zamierza wyjechać do USA.
Wojciech Błach, Olga Kalicka, Radosław Pazura

Morderstwo żony polityka

Dębski przerywa urlop, gdy dowiaduje się że żona jego przyjaciela z dzieciństwa, a obecnie znanego polityka, została zamordowana w tajemniczych okolicznościach. Podejrzenia padają na pogrążonego w żałobie wdowca.
Przemysław Sadowski

Walki pseudokibiców

Sąd 24-godzinny. Agata jest wezwana do obrony Wiktora, jednego z mężczyzn oskarżonych o udział w napadzie na sklep jubilerski. W sądzie spotyka Dębskiego, który – jak się okazuje – reprezentuje człowieka poszkodowanego w wyniku tej napaści – Radka. Okazuje się, że Panowie są braćmi.
Łukasz Garlicki,Michał Grzybowski

Mężczyzna walczący o prawa do córki

Niewierny mąż i arogancki człowiek okazuje się być jednocześnie czułym i troskliwym ojcem. Kłopoty pojawiają się w momencie, gdy w akcie desperacji próbuje porwać własne dziecko.
Maciej Zakościelny, Maja Hirsch

Powrót i sprawa Huberta

Były “narzeczony” Agaty zostaje zatrzymany przez policję. Okońska składa mu propozycję nie do odrzucenia – w zamian za zeznania przeciwko mafii może stać się świadkiem koronnym. Agata musi go do tego przekonać, a przy okazji ratować swoją karierę.
Bartłomiej Świderski

n

{democracy:380}

3 odpowiedzi do “Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – II półfinał [SONDA]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *