Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 2 – III grupa [SONDA]

Kolejne, cztery sprawy z którymi musiała sobie poradzić Agata i jej Kancelaria. Który występ gościnny uważacie, za najbardziej udany?
Zapraszam do głosowania.

Walki pseudokibiców

Sąd 24-godzinny. Agata jest wezwana do obrony Wiktora, jednego z mężczyzn oskarżonych o udział w napadzie na sklep jubilerski. W sądzie spotyka Dębskiego, który – jak się okazuje – reprezentuje człowieka poszkodowanego w wyniku tej napaści – Radka. Okazuje się, że Panowie są braćmi.
Łukasz Garlicki,Michał Grzybowski

Dziewczyna wyrzucona z mieszkania

Dębski, który wciąż przypomina wspólniczkom, by brały bardziej dochodowe sprawy, sam angażuje się w pomoc biednej dziewczynie samotnie wychowującej dziecko.
Marta Chodorowska

Chora pracownica sklepu

Schorowana pracownica, która zapomniała insuliny i nie zamknęła dokładnie sklepu to klientka Doroty. Doszło do włamania. Adwokat wywalczyła jej powrót do pracy i wypłatę wynagrodzenia. Do czasu, kiedy dowiedzieliśmy się, że wszystko było sprytnie ukartowane, a za włamanie odpowiada jej siostrzeniec.
Jolanta Lothe

Mężczyzna walczący o prawa do córki

Niewierny mąż i arogancki człowiek okazuje się być jednocześnie czułym i troskliwym ojcem. Kłopoty pojawiają się w momencie, gdy w akcie desperacji próbuje porwać własne dziecko.
Maciej Zakościelny, Maja Hirsch

n

{democracy:371}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *