Zaczynamy :)
Przed Wami pierwsza grupa spraw, którymi zajmowali się prawnicy Kancelarii (wraz z krótkim streszczeniem, dla tych, którzy zapomnieli).
Którą wspominacie najlepiej?
Zagłosujcie.

Znęcanie się nad dzieckiem

Agata prowadzi sprawę Danuty Ł., znanej prezenterki telewizyjnej oskarżonej przez opiekunkę o znęcanie się nad dzieckiem. Powoli wychodzą na jaw prawdziwe relacje pomiędzy oskarżoną a jej mężem. W toku sprawy wychodzą na jaw szokujące fakty.

Wyrzucenie syna z mieszkania

Bartek prowadzi sprawę Jana Woźniaka, który chce uzyskać prawną eksmisję swojego syna, który nie dokłada się do domowych wydatków. W toku sprawy młody aplikant zaczyna mieć moralne wątpliwości co do słuszności stawianych zarzutów.

Renta ZUS

Agata w Bydgoszczy spotyka się ze znajomą Zofii - Krystyną Michnacką. ZUS wytoczył jej matce Helenie sprawę, chcąc wycofania renty oraz zwrotu “nienależnie pobieranych świadczeń”. Pełnomocnik ZUS twierdzi, że kobieta symuluje chorobę. Była widziana kilka razy w kinie bez wózka, trzymała się prosto i szła szybkim krokiem. Potwierdza to również bileter. Agata nie odpuszcza, sama postanawia sprawdzić kim jest osoba widywana w kinie.

Rozwód wiolonczelistki

Dębski prowadzi sprawę Ady Durant-Lecouvrer, 35-letniej wiolonczelistki, która chce uzyskać rozwód. Mąż nie ma dla niej czasu i chełpi się kolejnymi kochankami. Kobieta zwierza się, że po jednej z kłótni ma uszkodzoną rękę i nie może grać na wiolonczeli.

n
Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 3 - I grupa [SONDA]
View Results