Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 3 – II grupa [SONDA]

Cztery, kolejne sprawy, które pojawiły się w trzecim sezonie Prawa Agaty.
Która jest Waszą ulubioną?

Rozwód znajomych Doroty

Agata zajmuje się sprawą rozwodową przyjaciół Doroty. Jest adwokatem Borysa, który chce rozwodu, czemu z kolei sprzeciwia się jego żona Nina. Początkowo małżonkowie są dla siebie mili, ale wkrótce jedno oskarża drugie o romans i oboje mają obrażenia – Nina podbite oko, Borys ślad uderzenia na głowie.

Alpinista

Dębski prowadzi sprawę alpinisty Szymona R., któremu został postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci przyjaciela podczas wyprawy w góry. Mężczyzna okazuje się trudnym klientem.

Sprawa dyscyplinarna Agaty

Trwa sprawa dyscyplinarna Agaty. We wniosku oskarżycielskim Kancelarii Bittner i Wolski jest mowa o świadomym działaniu mec. Przybysz na niekorzyść swojego klienta, Kowalskiego. Na sali rozpraw oskarżyciel prezentuje nagranie rozmowy wykonanej ze służbowego telefonu Kancelarii pomiędzy Agatą a Dębskim. Agata mówi, że Kowalski jest mordercą i ma na to świadka. Oskarżyciel dysponuje też świadkiem mogącym potwierdzić, że spotkała się z głównym świadkiem oskarżenia – Smolikiem i namówiła go żeby zgłosił się do prokuratury, wiedząc, że pogrąży to jej klienta.

Ograniczenie kontaktów z synem

Dębski prowadzi sprawę Lucyny D. występującej do Sądu z wnioskiem o ograniczenie byłemu mężowi Sergiuszowi D. ilości widzeń z synem. Twierdzi, że mężczyzna kontaktuje się z dzieckiem tak rzadko, że stał się dla niego obcą osobą. Dowodzi, że Sergiusz nie odwiedził chłopca przez ostatnie pół roku tłumacząc się, że nie stać go na podróże do Warszawy.

n

{democracy:409}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *