Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 3 – V grupa [SONDA]

Po raz ostatni wybierzecie najlepszą sprawę, którą zajmowała się Agata i jej kancelaria.
Poniżej Sonda.

Morderstwo bezdomnego


Agata, Dorota i Dębski pracują pod szyldem „Bitner i Wolski”. Mec. Przybysz prowadzi sprawę biznesmena Kowalskiego oskarżonego o morderstwo bezdomnego. Sprawa od początku wydaje się być wygrana, jednak Agata najchętniej zrzekłaby się reprezentowania mężczyzny, który zachowuje się względem niej grubiańsko. Niestety pani mecenas nie może wycofać się z obrony, ponieważ Kowalski jest znajomym – Bitnera, który daje Agacie do zrozumienia, że jeśli zrezygnuje, ucierpią na tym jej najbliżsi współpracownicy. Oskarżycielem w sprawie okazuje się być mec. Okońska.

Sprawa molestowania ucznia


Dębski prowadzi sprawę Ewy, atrakcyjnej nauczycielki fizyki oskarżonej o molestowanie swojego 19-letniego ucznia Łukasza. Matka chłopca utrzymuje, że wobec zabiegów wyrodnej pedagog chłopak był bezsilny, a cała sytuacja wywołała u niego depresję. Ze sprawdzianów dostawał złe stopnie i w rezultacie został niedopuszczony do matury.

Walka o cenny obraz


Dorota prowadzi sprawę licytacji. Przy okazji walki o obraz zyskuje wielbiciela i dość charakterystyczne dzieło sztuki w prezencie, które postanawia sprzedać.

Rodzinny Fundusz Pożyczkowy

Agata, Dorota i Dębski prowadzą w Krynicy pozew zbiorowy przeciwko instytucji para bankowej o dopuszczenie się oszustwa względem jej klientów. Na jaw wychodzi stosowanie przez Rodzinny Fundusz Pożyczkowy różnych technik naciągania, których celem było wyłudzanie wysokich kwot pieniężnych. Klienci instytucji pomimo zwrotu całości zadłużenia nadal otrzymywali wezwania do zapłaty kolejnych rat, sięgających nawet dziewięćdziesięciu procent pożyczki, inni natomiast musieli oddawać pieniądze, których fizycznie po podpisaniu umowy nawet nie otrzymali.

n

{democracy:436}

Jedna odpowiedź do “Najlepsza sprawa w Prawie Agaty 3 – V grupa [SONDA]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *