Najlepsze duety w wiosennej ramówce Polska – Moje TOP 5

Nie są to typowe pary „kochanków”. Jednak warto wyróżnić kilka nietypowych duetów, które sprawiły, że z przyjemnością oglądaliśmy serial.
Kto znalazł się w moim TOP?

Miejsce 5 – Pola i Beatka „Przepis na życie”.

Wiadomo, że najlepszą przyjaciółką Poli jest Anka, jednak w 3 sezonie Beatka, która była traktowana jak zło konieczne stała się dla niej kimś ważnym. Po pierwsze Rury! 🙂 Obie Panie odkryły swoją pasję w tańcu, po drugie w jednym czasie doczekały się oświadczyn i zaplanowały wspólny ślub.

Miejsce 4 – Natalia i Pluskwa „Ojciec Mateusz”

Niby za sobą nie przepadają, krytykują się i wzajemnie obrażają. Pluskwa najczęściej czepia się kuchni gospodyni proboszcza, ona w zasadzie oskarża go o wszystkie możliwe „zbrodnie”.
Kto się czubi ten się lubi – w tym akurat wypadku sprawdza się w 100%

Miejsce 3 – Dębski i Agata „Prawo Agaty”

Na początku nie darzyli się sympatią (delikatnie mówiąc). Bardzo szybko okazało się jednak, że muszą nauczyć się razem pracować. Okazali się profesjonalistami, którzy lubią swoje towarzystwo. Rozmowy na dachu przy butelce wina, wspólne noclegi i wygrane sprawy coraz bardziej ich łączą. Chociaż na razie nie ma mowy o związku, ewidentnie są sobie przeznaczeni.

Miejsce 2 – Alex i Marek „Komisarz Alex”

Pan i pies. Ale Alex z pewnością nie jest typowym pupilem. Zaskakuje inteligencją, ma „nosa” do ludzi i wiernie pomaga swojemu panu w wyjściu z każdych tarapatów.
Relacji może im pozazdrościć każda serialowa „para”.

Miejsce 1 – Senator i Czerepach „Ranczo”

Kiedyś Wójt. Za sprawą swojego inteligentnego doradcy Kozioł szybko staje się gwiazdą polityki. Czerepach potrafi wykorzystać każdą okazję do wypromowania przełożonego, a trzeba przyznać, że nie ma lekko. Kłócą się o pieniądze, godzą przy kieliszku czegoś mocniejszego.
Nietypowa przyjaźń, jednak działa jak w szwajcarskim zegarku.

Jedna odpowiedź do “Najlepsze duety w wiosennej ramówce Polska – Moje TOP 5”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *