Najlepsze wątki w Prosto w serce [SONDA]

Dla odmiany docenimy teraz wątki i bohaterów w „serialu codziennym”. Prosto w serce ma ich dużo. Ma też dużo gorszych wątków ale tymi zajmiemy się później.
Na co tym razem zagłosujecie?

n

{democracy:195}

4 odpowiedzi do “Najlepsze wątki w Prosto w serce [SONDA]”

  1. Jednak Cezary 😀 Chociaż Konstancja też jest super. W minusach pownny sie pojawic matka moniki, odbieranie dzieci przez sad itp strasznie nudne to byly odcinki

  2. Miłość Artura i Moniki nie przemawia do mnie. Nie dam rady tego strawić i nie wierzę w to. Może gdyby… inna aktorka ale to sobie mogę gdybać. Też lubię a raczej lubiłam Feliksa i Anetę ale za dużo tych adoratorów wkoło niej, też w to nie wierzę chociaż aktorsko zdecydowanie najlepsza para w tym serialu. A mój głos na Cezarego. Mega pozytywna postać.

  3. Mnie też zupełnie nie rusza wątek Moniki i Artura. O ile Artur pokazje emocje, to Monika jest sztywna jak kołek i potrafi się jedynie uśmiechać. Przez nią nie ma w tym wątku żadnego życia, żadnych wzruszeń.
    Trzeba jednak też przyznać, że scenariuszowo też ten wątek nie jest najlepszy, a ich dialogi czasami są tak napisane, że zęby bolą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *