Najlepszy gość Hotelu 52 III seria – [SONDA]

Aby tradycji stało się zadość również w tym sezonie wybierzemy aktora, który gościnnym występem podbił Wasze serca. Kto najlepiej wcielił się w swoją postać? Kogo zapamiętacie na długo?
Dla przypomnienia, poniżej znajdziecie opisy bohaterów, którzy pojawiali się w drugiej serii.

Jak zwykle głosowanie zakończymy we wrześniu – przed emisją nowych odcinków serialu Hotel 52.
Czekam na głosy. Najlepiej z uzasadnieniem.

Gianpietro Karbowski (Stefano Terrazzino)

Przybył do hotelu z żoną, która miała urodzić mu dziecko. Przy okazji wyszło na jaw, że mężczyzna nie był wierny swojej ślubnej. Pojawiła się Marysia, którą przystojny Włoch uwiódł kilka miesięcy wcześniej – również w ciąży. A żona urodziła dziecko wspólnika.

Stanisław (Grzegorz Wolf)

Oszukany przez firmę klient. Pojawia się w Hotelu aby zwrócić kołdrę, jednak jest zmuszony do podjęcia radykalnych kroków.
Potrzebuje pieniędzy do leczenia jedynej, chorej córeczki.

Henio – (Piotr Rogucki)

Akwizytor, który dzięki pomocy Kuby otrzymał pokój. Na jeden dzień wciela się w rolę właściciela dużej firmy odzieżowej, który ma podjąć decyzję o dalszej kampanii reklamowej swojej firmy. Prosty, a raczej prostacki wizerunek „milionera” mocno da się we znaki zadufanym „specjalistom”.

Daria Pruska (Paulina Chapko)

Właścicielka hotelu w Sopocie przyjeżdża do Warszawy aby spotkać się ze swoją siostrą bliźniaczką. Na miejscu okazuje się, że kobieta chce przepisać cały swój majątek ukochanemu, który ją tyranizuje. Siostra postanawia wcielić się w jej rolę.

Anita (Katarzyna Pakosińska)

Gra w duecie na fortepianie. Jej najlepsza przyjaciółka właśnie rozwiodła się z mężem, z którym ona postanowiła już wcześnie uwić sobie miłosne gniazdko.

Roman (Łukasz Garlicki)

Bogaty biznesmen, który zbił majątek na sprzedaży kołder w zawyżonej cenie. Cyniczny i opryskliwy. Nigdy nie dba o innych.

Marek – (Dariusz Wnuk)

Tyran i despota. Pojawił się w Hotelu 52 aby spotkać się z żoną. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że jest damskim bokserem i chce przejąć jej majątek. Udana zamiana sióstr bliźniaczek udaremniła jego plany.

Ada Wójcik (Maria Niklińska)

Dostawca win dla hotelowej restauracji. Przy okazji umówiła się z dwoma mężczyznami poznanymi wcześniej przez Internet. Oboje bardzo przypadli jej do gustu i nie wie kogo wybrać. Okazało się, że mężczyznom nie przeszkadza życie w luźnym związku i „trójkąty”.

Cyprian Borowicz (Krzysztof Ibisz)

Wyblakła gwiazda telewizji, która po raz kolejny chce zaistnieć. Tym razem z pomocą Marty. Jego plan – kompromitujących zdjęć w objęciach kelnerki udaremnił Kuba. A aktorowi wszystko uszło płazem.

Grażyna (Katarzyna Maciąg)

Uzależniona od decyzji wróżki kobieta przywozi swojego narzeczonego do Hotelu. Na miejscu okazuje się, że jej druga połowa jest oszustem, który oszukał „wróżkę” Mirandę. Grażyna jednak postanowiła spłacać długi swojego ukochanego.

Bartek (Andrzej Niemyt)

Zakochany w swojej koleżance ze studiów, która postanawia wyjść za jego ojca. Mężczyzna wyznaje miłość ukochanej i zrywa kontakty z ojcem. Mimo wszystko okazuje się porządnym człowiekiem, który przywozi rodzinę panny młodej z granicy.

Szymon (Bartek Świderski)

Właściciel dużej firmy, który niedawno dowiedział się, że jest nieuleczalnie chory. Szuka opiekunki dla swojego syna, dlatego oświadcza się lekarce, która od dawna leczy Kacperka. Kobieta nic nie wie o jego chorobie i wierzy w szczere intencje mężczyzny.

Ewa (Anna Guzik)

Koleżanka Iwony, która zjawia się w Hotelu 52 na „spotkaniu po latach”. Okazuje się, że kobieta po przejściach ma nadal wiernego adoratora w osobie jej kolegi z liceum – Maćka.

Danka (Kinga Ilgner)

Pojawia się z grupą znajomych Iwony. Kobieta zadręcza wszystkich opowieściami o swoim poukładanym życiu. Ma domy za granicą i bogatych mężczyzn. Okazuje się, że zupełnie zapomniała o swoim synku, który spłaca długi zaciągnięte przez matkę.

Mariusz Skalski (Piotr Grabowski)

Milioner, który chce utrzeć nosa specjalistom od reklamy. Sam bawi się w akwizytora, powierzając swój biznes w ręce zupełnie nieodpowiedzialnego znajomego z hotelu.

Krzysztof Wygoda (Jan Jankowski)

Pan młody, który chce się związać ze swoją sprzątaczką, która pochodzi z Białorusi. Na drodze ich szczęścia pojawia się syn, który też jest zakochany w dziewczynie.

Alicja (Marta Żmuda – Trzebiatowska)

Ekscentryczna właścicielka pieska, która dba o swoją ulubienicę bardziej niż o relacje damsko – męskie. Egzaltowana „paniusia” dostanie od losu nauczkę – nie warto sądzić po pozorach. Jej wróg okaże się lekarzem weterynarii i właścicielem psa.

Hanna (Anna Romanowska)

Bogata ciocia, która wraca z Ameryki i chce poznać rodzinę jedynej siostrzenicy. Kobieta dysponuje sporym majątkiem, który chce przepisać

Iza (Katarzyna Kwiatkowska)

Rozwiodła się z mężem, który okazuje się bardzo dobry w łóżku. Para zakłóca spokój gościom i obsłudze hotelowej swoimi kłótniami i bardzo głośnym seksem.

n

n

{democracy:175}

3 odpowiedzi do “Najlepszy gość Hotelu 52 III seria – [SONDA]”

  1. Rogucki zostawil konkurencje poza podium. Mam nadzieje, ze wygra ta sonde?
    A kto wygral ostatnim razem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *