Najlepszy gość Hotelu 52 – SONDA

Niedawno zakończyła się II seria Hotelu 52. Jak pisaliśmy w komentarzach przez serial przewinęło się mnóstwo gościnnych występów, niektóre były bardzo dobre, inne zupełnie nieudane.
Kto Waszym zdaniem zasługuje na podium? Kogo wątek był najciekawszy, który z gościnnych występów został Wam w pamięci? Zapraszam do głosowania w sondzie.
Wybierzemy trzy najlepsze kreacje.


Ewa Ziętek – teściowa szukająca „haków” na przyszłą synową. Wplątana w niebezpieczny romans.

Andrzej Gałła – polityk, który pracuje nad swoją biografią. Okazuje się, że nie jest tak nieskazitelny na jakiego się promuje. Zamawia prostytutkę do hotelu. Okazuje się, że dziewczyna do towarzystwa to jego córka.


Robert Czebotar -idealny mąż i ojciec, który przygotowuje kolację z okazji rocznicy ślubu. Okazuje się, że jest tyranem, który katuje swojego syna. Sprawa zostaje zgłoszona na policję.

Zofia Charewicz – Starsza, samotna Pani (jej dzieci robią karierę za granicą), która wróciła do Polski aby przygotować swój pogrzeb. Zostaje obrabowana z gotówki. Jej pobyt w hotelu kończy się dramatycznie.

Katarzyna Ankudowicz – swingerka. Kobieta, która dla swojego męża potrafi schować dumę do kieszeni i pozwolić na erotyczne gierki z innymi kobietami.

Marek Kalita – zdradzany mąż, który postanowił ukarać młodą żonę i brata. Organizuje kolację z okazji swoich urodzin. A w tle czai się policja.

Przemysław Pankowski – właściciel fitness klubów, który do hotelu przyjechał za namową swojego znajomego z Internetu. Mężczyzna przebiera się w kobiece ciuchy i wychodzi do restauracji. Prawda boleśnie rani jego żonę, która podejrzewała go o romans.

Rafał Cieszyński – trener biegaczek. Mężczyzna ma romans z jedną ze swoich podopiecznych. Okazuje się, że jest zarażony wirusem HIV.

Małgorzata Foremniak – matka zaginionego chłopca, która przyjeżdża do hotelu na spotkanie z jasnowidzem. Przy okazji poszukiwań zaginionego syna zaniedbuje córkę. Dochodzi do konfrontacji matki i dziecka.

Małgorzata Pieczyńska – szwedzka pisarka, która w hotelu ma spotkanie z fanami jej książek. Pojawia się również jej ojciec, który w dzieciństwie oddał ją domu dziecka. Mężczyzna szuka wybaczenia. Pani Svenson spotyka się również ze swoją siostrą, która pomaga podjąć jej decyzję.

Leszek Lichota – hodowca indyków, który chciał oczarować swoją randkę zakładając zbroję. Dziewczyna nie była jednak podrywana przypadkowo. Okazała się urzędniczką miejską odpowiedzialną za przetargi.

Magdalena Górska – przyszła panna młoda. Cierpi na poważne schorzenie – brak macicy. Okazuje się, że jej przyszły mąż zaakceptował brak seksu, ponieważ jest aseksualny. Wesele zostaje przełożone.

Krzysztof Banaszyk – dyrektor cyrku i gej, który nad wszystko kocha swojego syna. Zostaje postawiony w sytuacji bez wyjścia. Matka jego dziecka wyjeżdża z mężem do Francji. Przy okazji okazuje się, że Patryk został adoptowany i wyjeżdża razem z nimi.


Tomasz Stockinger – rozpustny ojciec, który przez lata utrzymywał prostytutkę. Zostawiona dziewczyna chce się na nim zemścić i wiąże się z jego synem. Doprowadzony do ostateczności mężczyzna dusi szantażystkę.

n

{democracy:82}

fot.http://www.filmpolski.pl, hotel52.polsat.pl

8 odpowiedzi do “Najlepszy gość Hotelu 52 – SONDA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *