Za nami serialowe imprezy przebierańców z okazji Halloween. Pomysłowość scenarzystów nie ma granic, jednak niektóre stroje wyraźnie się wyróżniały. Może któreś z nich stanie się dla was inspiracją?
Poniżej mój subiektywny Top.

Na liście w tym roku nie znaleźli się bohaterowie “Jak poznałem Waszą matkę” - w poprzednich sezonach mieli zdecydowanie bardziej wymyślne przebrania niż bokser i hokeista (zmarnowany wątek puszczalskiej dyni litościwie przemilczę). Halloween wśród znajomych w “Teorii wielkiego podrywu” polegał tym razem na robieniu sobie nawzajem żartów. Kto miał odwagę założyć na siebie coś więcej niż maskę?

Miejsce V - Sue, The Middle - Kostka do gry

Jej bracia przebrali się za superbohatera i ducha Hemingwaya ale to nastolatka Sue mogła mieć tak kosmiczny pomysł na kostium. Nie podejrzewała, że jej rówieśnice na imprezie będą ubrane w stroje pielęgniarek i wyzywających kocic, a ona posłuży jako stolik na napoje. Tego kostiumu nie polecam ;)

Miejsce IV - Tessa, Suburgatory - “Dziewczyna z przedmieścia”

Jeśli przebieracie się za to, czego się najbardziej obawiacie z pewnością zrozumiecie mieszkankę NY zmuszoną do przeprowadzki na przedmieścia. Z okazji Halloween założyła na siebie welurowy dresik oraz natapirowała i podniosła włosy. Chciała wyśmiać codzienny styl licealistek i… trafiła na dywanik.
Mimo wszystko trafia u mnie dopiero na czwarte miejsce - kostium chociaż wymagał odwagi, nie był spektakularny.

Miejsce III - Victoria, Mike and Molly - “Kosmitka”

I to się nazywa kostium ;) Główni bohaterowie pojawili się w przebraniach Frankensteina i jego dziewczyny. Jednak palma pierwszeństwa należy się niezbyt mądrej Victorii, która trzema piersiami robiła furorę. Przypomina mi bohaterki filmu “Pamięć absolutna”.

Miejsce II - April, Parks and Recreation - “Sumo po utracie wagi”.

Kupujemy kostium zawodnika sumo i go nie nadmuchujemy ;) Prawda, że proste?(podejrzewam, że nie jest wyjątkowo wygodny ale April się nie skarżyła) Dodatkowo make-up. Na wyróżnienie zasługuje również przebranie jej męża Andiego, który wystąpił jako legenda UFC.

Miejsce I Max i Penny, Happy Endings - “Matka z dzieckiem”.

Nie dziwię się, że znajomy Penny na wieść o tym jaki kostium będzie musiał założyć uciekł w popłochu ;) Nosidełko i “niemowlak” machający mikroskopijnymi rączkami rozśmieszą każdego. Dodatkowe komplikacje przy tak złożonym przebraniu gwarantowane! (np. wspólne wizyty w WC).

Jeśli pominęłam jakieś genialne przebranie w serialu (w 2011) dajcie znać w komentarzach!