Najlepszy kostium Halloween 2011 (seriale USA) Top 5

Za nami serialowe imprezy przebierańców z okazji Halloween. Pomysłowość scenarzystów nie ma granic, jednak niektóre stroje wyraźnie się wyróżniały. Może któreś z nich stanie się dla was inspiracją?
Poniżej mój subiektywny Top.

Na liście w tym roku nie znaleźli się bohaterowie „Jak poznałem Waszą matkę” – w poprzednich sezonach mieli zdecydowanie bardziej wymyślne przebrania niż bokser i hokeista (zmarnowany wątek puszczalskiej dyni litościwie przemilczę). Halloween wśród znajomych w „Teorii wielkiego podrywu” polegał tym razem na robieniu sobie nawzajem żartów. Kto miał odwagę założyć na siebie coś więcej niż maskę?

Miejsce V – Sue, The Middle – Kostka do gry

Jej bracia przebrali się za superbohatera i ducha Hemingwaya ale to nastolatka Sue mogła mieć tak kosmiczny pomysł na kostium. Nie podejrzewała, że jej rówieśnice na imprezie będą ubrane w stroje pielęgniarek i wyzywających kocic, a ona posłuży jako stolik na napoje. Tego kostiumu nie polecam 😉

Miejsce IV – Tessa, Suburgatory – „Dziewczyna z przedmieścia”

Jeśli przebieracie się za to, czego się najbardziej obawiacie z pewnością zrozumiecie mieszkankę NY zmuszoną do przeprowadzki na przedmieścia. Z okazji Halloween założyła na siebie welurowy dresik oraz natapirowała i podniosła włosy. Chciała wyśmiać codzienny styl licealistek i… trafiła na dywanik.
Mimo wszystko trafia u mnie dopiero na czwarte miejsce – kostium chociaż wymagał odwagi, nie był spektakularny.

Miejsce III – Victoria, Mike and Molly – „Kosmitka”

I to się nazywa kostium 😉 Główni bohaterowie pojawili się w przebraniach Frankensteina i jego dziewczyny. Jednak palma pierwszeństwa należy się niezbyt mądrej Victorii, która trzema piersiami robiła furorę. Przypomina mi bohaterki filmu „Pamięć absolutna”.

Miejsce II – April, Parks and Recreation – „Sumo po utracie wagi”.

Kupujemy kostium zawodnika sumo i go nie nadmuchujemy 😉 Prawda, że proste?(podejrzewam, że nie jest wyjątkowo wygodny ale April się nie skarżyła) Dodatkowo make-up. Na wyróżnienie zasługuje również przebranie jej męża Andiego, który wystąpił jako legenda UFC.

Miejsce I Max i Penny, Happy Endings – „Matka z dzieckiem”.

Nie dziwię się, że znajomy Penny na wieść o tym jaki kostium będzie musiał założyć uciekł w popłochu 😉 Nosidełko i „niemowlak” machający mikroskopijnymi rączkami rozśmieszą każdego. Dodatkowe komplikacje przy tak złożonym przebraniu gwarantowane! (np. wspólne wizyty w WC).

Jeśli pominęłam jakieś genialne przebranie w serialu (w 2011) dajcie znać w komentarzach!

3 odpowiedzi do “Najlepszy kostium Halloween 2011 (seriale USA) Top 5”

  1. świetne podsumowanie i zgadzam się w 100% szkoda, że w tym roku Sheldon się nie przebrał bo z pewnośćią znalazłby się w zestawieniu 😀 Dla tych, którzy nie widzieli Happy Endings polecam odcinek właśnie ten ze zdjęcia z hallowen 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *