Dwoje lekarzy z największą ilością głosów przechodzi do finału. Przedstawicieli tego zawodu jest tak wielu, że będzie ciężko.
Obiecuję!

Paweł Lubicz - Klan

Mąż i ojciec trójki dzieci. Wspiera rodzinę w każdym momencie. Pokochał taniec i szkoli się w tym kierunku. Leczy w El-Medzie. Jest oparciem dla całej rodziny.

Marek Żukowski - Pierwsza miłość

Mąż Teresy. 50-latek lekarz ginekolog. Pracuje we Wrocławskim szpitalu kolejowym.

Adam Pawica - Na dobre i na złe

Internista w Leśnej górze. Przystojny kawaler, który umilał sobie czas romansami z pielęgniarkami. Kilkakrotnie próbował związać się z kobietą na dłużej, jednak bez powodzenia. Sympatyczny, obdarzony poczuciem humoru i autoironii.

Piotr Sosnowski - Brzydula

Lekarza-kardiolog, który próbował leczyć złamane serce Uli. Niestety mimo jego starań, a nawet bójki z Markiem dziewczyna wybrała Dobrzańskiego.

Kamil Hoffer - Na Wspólnej

Student medycyny, który dopiero kształci się na lekarza. Ale pracuje jako ratownik medyczny, dlatego znalazł się w naszej sondzie. Wpadł w nałóg, dzięki wsparciu Zuzy i ojca postanowił się leczyć. Obecnie walczy o swój związek z ukochaną, która ma HIV.

Zygmunt Łubicz - Daleko od noszy

Szef szpitala, który uwielbia przyjmować łapówki. Ma również słabość do alkoholi i pięknych kobiet. Wcześniej pracował w zakładach mięsnych.

Karol Stelmach - Czterdziestolatek

Pierwszy singiel w PRLu. Swoją wiedzą służy Karwowskim, chociaż sam leczy się metodami naturalnymi - bańki. Podrywa pielęgniarki, nie myśli o założeniu rodziny. Sympatyczny i inteligentny.

n
Najlepszy lekarz w polskim serialu - I grupa
View Results

fot.tvp.pl, se.com.pl, plejada.pl, facebook.pl,