Najlepszy lekarz w serialu – II grupa

Też mam nadzieję wywołać dyskusję i prosze o Wasze głosy.
Kolejna porcja lekarzy, których widujemy w naszych domach (oczywiście w TV). Kto jest profesjonalistą, a kto gra po prostu genialną postać, którą kochają tłumy?
Głosujcie

Krzysztof Jędras – Na dobre i na złe

Sympatyczny ortopeda z Leśnej Góry. Pomocny, uprzejmy i pracowity. Zdobył szacunek dr Zyberta, który dał mu błogosławieństwo na starania o rękę Moniki. Po ślubie adoptował córeczkę ukochanej. Często kłóci się z obecną żoną.

Szczepan Borecki – Apetyt na życie

Łudzi Julię rychłym rozwodem. Okazuje się, że okłamuje również żonę, od której jest zależny finansowo.

Jan Fus – Blondynka

Weterynarz z długim stażem. Kiedy wypije zaczyna zachowywać się agresywnie, gdyby nie interwencje jego gosposi mogłoby dojść do tragedii. Całe życie pomagał zwierzętom. Chce przejść na emeryturę.

Jakub Burski – Na dobre i na złe

Lekarz z Leśnej Góry, który ma w swojej karierze prace nad nowym lekarstwem i występy telewizyjne. Idealny mąż i ojciec trójki dzieci. Wspierał żonę, która walczyła z nowotworem

Otto Kürchner – Czas Honoru

Porucznik Wehrmachtu, który ciepłymi uczuciami darzy Marię. Mimo, że jest wojna nie zachowuje się jak Niemiec, przechwycony gryps pokazuje lekarce, a później pozbywa się konfidenta.
Opuszcza szpital i wyjeżdża na front.

Czesław Basen – Daleko od noszy

Lekarz chirurg (ukończył Akademię Medyczną w Opolu), zdegradowany na pewien czas do funkcji salowego za używanie fałszywego dyplomu. Człowiek o złotym sercu.
Ma żonę, z którą pracuje w jednym szpitalu.

Artur Rogowski – M jak miłość.

Pracuje w przychodni razem z żoną Marią, o której względy walczył przez długie lata. Wychowują razem córeczkę – Basię. Uwielbia karate. Sprawność fizyczna niejednokrotnie przydała mu się do ochrony żony przed psychopatą – Radoszem. Rozsądny i troskliwy.

n

{democracy:32}

fot.filmpolski.pl. tvp.pl, m-jak-milosc.pl, znane-osoby20.bloog.pl, m-ce.info.pl, http://film.wp.pl

8 odpowiedzi do “Najlepszy lekarz w serialu – II grupa”

  1. No nie! Burski, Jędras, Basen i Rogowski w jednej turze??? wrrr…. Ciężko coś wybrać… Ale od początku wiedziałam, że jak tylko pojawi się Burski to na niego zagłosuje, to niech będzie 🙂 Przystojniak 🙂 Lubię Żmijewskiego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *