Nowi kandydaci, nowe możliwości. Jak zwykle dwoje lekarzy, którzy zbiorą największą liczbę głosów przechodzi do finału!
A na kogo Pan/Pani zagłosuje tym razem?
Zapraszam do sondy.

Tadeusz Zybert - Na dobre i na złe

Ceniony profesor i chirurg, cierpiący na chorobę parkinsona. Ojciec Moniki, który zawsze chce dla niej jak najlepiej. Wspiera przyjaciół, naucza młodzież.

Janusz Lisowski - Dom nad rozlewiskiem

Miejscowy dentysta, który poznaje Małgosię. Alkoholik, który z trudem walczy ze swoim nałogiem. Miewa szalone pomysły i poczucie humoru.

Zdzisław Kołek - Alternatywy 4

Pomyłkowo dostaje przydział w tym samym lokalu, co znienawidzony Kotek. Początkowo panowie nie przepadają za sobą, jednak wspólne przeżycia cementują ich przyjaźń. Stara się pomagać mieszkańcom bloku - m.in. po nalocie na języku potrafił odczytać piecie mleka.

Paweł Braniecki - Klub Szalonych Dziewic

Mąż Darii i ojciec dwójki dzieci. Początkowo tyran i despota, który jednak zrozumiał, że żona musi się rozwijać. Okazuje się, że ma problemy z seksem.

Tadeusz Koziełło - Klan

Ginekolog i mąż zwariowanej Ani Surmacz. Opiekuje się rodziną Błażeja. Pracuje w El-Medzie, fan golfa. Uroczy pantoflarz.

Ruud Van Der Graaf - Na dobre i Na złe

Przesympatyczny holender. Dusza człowiek, pomocny, troskliwy i nie rozumiejący zupełnie przestarzałych norm społecznych, które zastał w Polsce. Zakochany w pielęgniarce Bożence, która została jego żoną.

Zbigniew Boberek - Przystań

Obecny mąż Joanny, która zostawiła dla niego męża. Apodyktyczny i zawsze mający swoje zdanie. Chce aby syn jego ukochanej został lekarzem, mimo jego sprzeciwu.

n
Najlepszy lekarz w polskim serialu III grupa
View Results

Zagłosujcie też w innych grupach
Najlepszy lekarz w serialu IV grupa
Najlepszy lekarz w serialu II grupa
Najlepszy lekarz w serialu I grupa
fot.pl.wikiquote.org, filmpolski.pl, onet.pl, znane-osoby20.bloog.pl, http://ksd.plejada.pl, romanwilhelmi.pl,