Ostatnia grupa lekarzy. Tym razem wybór będzie ciężki. Już niedługo głosowanie finałowe.
Dziękuje za wszystkie sugestie.
Zapraszam do sondy.

Szymon Gajewski - M jak miłość

Zakochany w Marcie, dzięki której wrócił do zawodu. Zmarła mu córeczka i pierwsza żona. Mimo wyznań miłosnych i spędzonej razem nocy Marta zostawia go dla Budzyńskiego.
Zawsze służy jej pomocą. Uwielbiany przez rodzinę sędzi.

Mieczysław Wezół - Ranczo

Pantoflarz, który miał romans z Wójtową. Chciał wyjechać na wyspy - za namową żony ale sprytna intryga wsi zmieniła jego zdanie. Sam uważa, że jest słaby w swoim zawodzie, jednak pomaga wszystkim mieszkańcom - a nawet odbiera porody.

Jan Ksawery Potulicki - Rodzina zastępcza

Dziadek Kuby i emerytowany lekarz wojskowy. Internista. Pomaga rozwiązywać problemy zdrowotne i finansowe. Honorowy i odważny.

Witek Latoszek - Na dobre i na złe

Objął stanowisko internisty w Leśnej Górze, wcześniej pracował w małej przychodni w Grabowie. Zakochał się w Lenie Starskiej, która była zaręczona z Bartoszem. Ich miłość przeszła wiele prób.

Piotr Szuba - Nowa

Lekarz i patolog. Często pojawia się na miejscu zbrodni. Początkowo traktował Adę z wyższością, jednak zrozumiał, że dziewczyna jest bardzo inteligentna.

Vadim Pokromski - Samo życie

Utalentowany okulista, który oczarował Marysię. Niestety zapomniał powiedzieć zakochanej kobiecie, że w Rosji ma żonę i dziecko. Obecnie stara się odbudować ich związek.

Roman Kidler - Daleko od noszy

Uwielbia alkohol i piękne kobiety. Łasy na łapówki. Skonfliktowany z ordynatorem. Uwielbia imprezy, często przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu. Ma brata bliźniaka.

n
Najlepszy lekarz w polskim serialu IV grupa
View Results

fot.http://film.interia.pl/, zh-cn.facebook.com, http://samozycie.polsat.pl/, fot. J. Bogacz/TVP, tvp.pl, filmpolski.pl

Zagłosujcie też w innych grupach
Najlepszy lekarz w serialu III grupa
Najlepszy lekarz w serialu II grupa
Najlepszy lekarz w serialu I grupa