Najlepszy odcinek tygodnia 11 [SONDA]

Po raz kolejny czas na podsumowanie tygodnia.
Głosowanie wygląda następująco:
I miejsce (tytuł serialu) – 3pkt
II miejsce (tytuł serialu) – 2pkt
III miejsce (tytuł serialu) – 1pkt
Pamiętajcie! Oceniamy odcinki, które miały emisję w telewizji, a nie prapremiery w Internecie!

25 odpowiedzi do “Najlepszy odcinek tygodnia 11 [SONDA]”

 1. ja z uzasadnieniem. Tym razem 1wsze miejsce nie powędruje do „To nie koniec świata”. Bo oceniam odcinek, w którym pojawiła się matka Pawła, Kazimierz miał problemy z sercem itp. Prawo Agaty przeciętne, Przepis na życie bardzo słaby itp.

  1. Lekarze. Śmierć Olgi, sytuacja po wybuchu i dużo, dużo więcej. Oceniłam na 5 bobrów, a to do czegoś zobowiązuje. (Za tydzień ten tytuł raczej nie znajdzie się w moim prywatnym Top3).

  2. Czas Honoru. Za próbę odbicia Rudej, Woźniaka, który dowiedział się o żonie, za Tolę (chociaż już wiem, że w przyszłym tygodniu czeka mnie jeszcze więcej wrażeń) itp.

  3. To nie koniec świata. Brałam pod uwagę jeszcze dwa, inne seriale ale reasumując nie były tak dobre. Niech ma 1 pkt 😀 Za tydzień będzie wyżej.

  Jak ja nie lubię prapremier!

 2. Aga jak pisałam ty dodałaś dokładnie takie same tytuły, w identycznej kolejności 🙂 Odezwij się, bo ja też mam na imię Aga – ale to nie ja 😉

 3. 1. Prawo Agaty (no nie rozumiem jak można było przegapić uwagę ojca Agaty, że Marek był na weselu, rozmowę Agaty i Marka na temat wesela, dlaczego tak szybko opuścił oraz Agatę martwiącą się o ojca Marka…)
  2. Hotel 52 (za wątek z facetem w pudle)
  3. Lekarze (śmierć Olgi mnie urzekła)

 4. W tym tygodniu bez wahania na 1 Prawo Agaty ! 😀 odcinek na jaki czekałam cała gama emocji – czyli to co ja najbardziej kocham w tym serialu , Margata na jaka czekałam , – dało się wyczuć w końcu to ciepło w ich relacji .Widać ze jest szansa na powrót mojej ulubionej pary 😛 . Było i śmiesznie i poważnie , i był Pan Opania którego uwielbiam 🙂 nie sposób pominąć również wątku Anieli i Bartka ,którzy tworzą świetny duet oraz ról gościnnych które też były całkiem niezłe
  2.Rodzinka.pl
  3.Hotel 52

 5. Podsumowanie 🙂
  Uznaliście, że po raz kolejny na I miejsce zasłużył „To nie koniec świata”.
  Na II – równa ilość głosów: Lekarze i Czas Honoru
  Na III, na podium również – Prawo Agaty.
  Dziękuję za wszystkie Wasze głosy i za zamieszanie 😀 To lubię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *