8 odpowiedzi do “Najlepszy odcinek tygodnia [Sonda 3]”

 1. Dziwi mnie to, że 2szansa wygrywa w tym rankingu, a wszyscy w internecie ciągle są niezadowoleni z 4sezonu. Strasznie mnie to wkurza bo bardzo lubię 4 sezon.

 2. Agnieszka hejt zawsze jest. Trzeci sezon, też mówili, że zamienia się już w brazylijską telenowelę. A wyniki oglądalności były wyższe niż drugiego sezonu. Jest duża grupa osób, której nie podoba się 4. sezon, ale jest też i druga grupa, której się bardzo podoba.

 3. Kacper, mam nadzieję, że Kożuchowska godząc się na 4 sezon, podpisała kontrakt na nastepne sezony i serial będzie kontynuowany.

 4. Agnieszka, piąty sezon jest już prawie pewny, tylko nie wiadomo kiedy zostanie wyemitowany. Biorąc pod uwagę, że 4 sezon ma oglądalność w okolicach 1,8-1,9 mln piąty sezon będzie wiosną 2018 roku. Wtedy pewnie też będzie i drugi sezon Diagnozy. Nie wiadomo tylko co z Belle Epoque. Bo jeśli pojawi się ono na wiosnę, to Drugą szansę zobaczymy jesienią. Tak w ogóle DS miała się skończyć na trzecim sezonie, mówiła kiedyś Kożuchowska, więc pewnie nie przedłużyliby tylko o jeden sezon.

 5. Kacper, oby, bo 4 sezon jest naprawdę dobry, podoba mi się Piotr, podoba mi się Monika i dokąd będzie dobry scenariusz niech będzie nagrywana 2 szansa

 6. Wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie i ostatecznie O mnie się nie martw spadło z pozycji 😉
  Podsumowanie:
  I miejsce Druga szansa
  II miejsce Miasto Skarbów
  III miejsce O mnie się nie martw (które tylko jednym punktem wygrało z Diagnozą!)
  Dziękuję za wszystkie głosy i zapraszam niebawem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *