Najlepszy odcinek wiosennej ramówki 2015 [SONDA]

Zabawa potrwa do końca wakacji, więc swoje typy można dokładnie przemyśleć.
Tym razem trzeba wskazać 3 odcinki z seriali, które najbardziej utkwiły w Waszej pamięci, rozbawiły Was, a może wzruszyły.
Podobnie jak w głosowaniu tygodniowym 1 miejsce to 3 pkt itd.

Mile widziane opisy epizodów, które będziecie wskazywać.
Oczywiście można podać trzy odcinki z jednego serialu 🙂

6 odpowiedzi do “Najlepszy odcinek wiosennej ramówki 2015 [SONDA]”

 1. 1. Prawo Agaty odcinek 13 za cudowne zakończenie pełne emocji smutku- śmierć ojca i radości -ciąża Agaty
  2. Prawo Agaty odcinek 7 – za opiekuńczego Marka który troszczy się o Agatę gdy jej ojciec jest w szpitalu za słowa Marka :”teraz to też moja sprawa”
  3. Prawo Agaty odcinek 12 za decyzję o zaopiekowaniu się dziećmi Cybulskich – cudowna rozmowa bez słów- można rozmawiać oczami

 2. 1. Krew z krwi 2, odcinek 9. (Carmen bierze sobie do serca słowa Luthera „Nie umiesz się bronić, to atakuj” i zaczyna działać).
  2. O mnie się nie martw 2, odcinek 11. („Dla Ciebie i dzieci segreguję elektrośmieci”).
  3. Służby specjalne, finał (chyba jedyne otwarte zakończenie polskiego serialu, które mnie nie zdenerwowało ani nie pozostawiło niedosytu).

 3. 1. Prawo Agaty odc.13. Niesamowicie emocjonalne zakończenie serialu
  2. Prawo Agaty odc.1. W odcinku zawarte było wszystko: smutek, radość, ciekawa sprawa
  3. Przyjaciółki odc. 13

 4. I już wiem, że trzy pozycje to za mało, aby docenić polskie seriale, a raczej odcinki 😉
  Jestem gotowa.
  I miejsce bezapelacyjnie – Służby specjalne – odcinek nr 2 – ten w którym poznaliśmy Młota – czyli rewelacyjnego Pana Czeczota. Służby w moim przekonaniu powinny znaleźć się również na drugim miejscu (za odcinek nr 1 Pana CHabiora i Michalea Jacksona), ale chcę również docenić inne produkcje.
  Miejsce 2 – Krew z krwi odcinek nr 9. Carmen porywa córkę i wnuka Rosiaka. Przede wszystkim za aktorki i Aktorstwo przez duże „A”.
  Miejsce 3 – tutaj miałam największy problem – bo jest kilka odcinków, które warto docenić. Ostatecznie zdecydowałam się na Prawo Agaty odcinek 13, ze względu na pożegnanie z produkcją i śmierć Andrzeja.
  Pozdrawiam 🙂

 5. Oj trzy odcinki to bardzo bardzo mało, ale już dojrzałam do decyzji jakie wybrać.
  1. Bezapelacyjnie za finał finałów Prawo Agaty (jakby co chodzi o 13 odcinek) Piękne zakończenie serialu, za Andrzeja jego pożegnanie, za Marka i Agatę, za Eryka Lubosa mogłabym tak wymieniać więc może przestanę. Po prostu za całokształt.
  2.Krew z Krwi odcinek 9 chyba wywołał we mnie największe emocje z całego sezonu. Piękna gra Kuny, Muskały, Kuleszy. Nawet Natalia mnie nie drażniła w tym odcinku.Ogólnie najlepszy odcinek tego sezonu.
  3. O ile dwa pierwsze miejsca od dawna miałam obstawione tak to trzecie sprawiło mi najwięcej trudności który odcinek wybrać. Wielu miałam kandydatów bo zarówno OMSNM za elektrośmieci i Służby specjalne, ostatecznie stanęło na Prawo Agaty (nigdy nie ukrywałam ze to mój ulubiony serial) odcinek 1 za piękny początek sezonu. To był długo wyczekiwany odcinek i nie zawiodłam się, byłam w pełni usatysfakcjonowana. Za Radosława Krzyżowskiego i dobry występ, za pięknie ukazaną miłość Marka i Agaty, oraz humor który wkradł się w odcinek (min. „zaraz Cię uduszę”, „walnę Cię” itd.) za Andrzeja i jego niespodziewany „nalot”

 6. 3. Krew z Krwi – odcinek 2×01
  2. Służby specjalne – odcinek 1×01
  1. Prawo Agaty – odcinek 7×13
  Zagraniczne
  3. Orphan Black – 3×06
  2. Mad Men – 7×12
  1. Game of Thornes – 5x 08 – Ta śmierć była cudna !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *