I po raz ostatni wnoszę kandydatury na “Najlepszego ojca w serialu”. Wybór jak zwykle pozostawiam Wam. Finałowa sonda - niebawem!

Jacek Kwiatkowski - Rodzina zastępcza

Ojciec wielodzietnej rodziny zastępczej. Inteligentny i wiecznie zmęczony. Służy pomocą sąsiadom i znajomym.
Często rozmawia z dziećmi i pomaga im rozwiązywać problemy.

Maciej Solejuk - Ranczo

Ojciec siódemki, który niedawno dowiedział się (dzięki statystyce), że jedno z dzieci nie jest jego! Alkoholik i złodziej, który staje się pracownikiem żony.

Tata Leśniewski - Rodzina Leśniewskich

Zmęczony pracą i opieką nad czwórką dzieci. Tym bardziej, że żona postanawia wrócić na studia. Pomaga najstarszej córce w prowadzeniu domu, a żonę dopinguje do nauki.

Włodzimierz Zięba - Na Wspólnej

Ojciec i dziadek. Obecnie sprawuje dodatkowo funkcję radnego. Brat łata, który każdego pocieszy. Jego żona jest głową i szyją rodziny, on wykonuje rozkazy. Jednak jest ulubieńcem bliższej i dalszej rodziny.

Max Skalski - Niania

Producent, który po śmierci żony musi uporać się z wychowaniem trójki dzieci. W porę do pomocy przychodzi Niania. Max nie spodziewa się, że to z pracownicą będzie miał najwięcej kłopotów i to w niani się zakocha.

Jakub Burski - Na dobre i na złe

Nieślubny Tomek, Julka - adoptowana córka żony i Amelka - aż dziwne, że Burski ma czas na operacje. Obecnie stał się gwiazdą telewizji i chirurgi, a scen z dziećmi nie ma prawie wcale. Pamiętajcie jednak, że bez wahania wziął winę za wypadek Tomka na siebie.

Jan Duraj - w Labiryncie

Jeden z pierwszych ojców w polskiej  telenoweli. Pracuje w laboratorium, któremu później szefuje, a w domu użera się z trójką kobiet - żoną, która jest stewardessą, teściową (i jej adoratorem) i córeczką, która ćwiczy godzinami grę na pianinie. I w międzyczasie bada Adoloran.

Michał Winiarski - Teraz albo nigdy

Ma 2 córki: Zuzię (jej matką jest Ela) i Zdenkę (jej matką jest Dana). Zajmował wysokie stanowisko w kierownictwie sieci restauracji “Brunch&Lunch”, obecnie ma firmę “Tajemniczy Ogród”. To babcia decyduje o jego wyborach, a córeczki kochają tatusia na odległość.

n
Najlepszy ojciec w serialu - IV grupa
View Results

fot.http://www.e-teatr.pl, ranczo.org, http://www.filmpolski.pl, nianiamorusek.blogspot.com, onet.pl,