Najlepszy ojciec w serialu – II grupa

I bez zbędnych wstępów – głosowanie na ojca w serialu – część druga.
Kandydaci nie ułatwią wyboru – ale to Wy musicie zdecydować!
Sonda i opis jak zwykle poniżej.

Lucjan Mostowiak – M jak miłość

Senior rodu. Traktuje swoje dzieci sprawiedliwie, jednak największą słabość ma do najmłodszej córki Małgosi. Na jego pomoc mogą liczyć wnuki i prawnuki. Bardzo wspierał Hankę, która miała problemy z alkoholem. Pasjonat szachów.

Wiktor Waligóra – Magda M.

Ojciec prawnik. Ma świetnie prosperującą kancelarię i mało czasu na bycie z dziećmi. Uważa, że to żona dba o ognisko domowe, dlatego nie chce się zgodzić na jej powrót do pracy. Jest autorytetem dla dzieci, dodatkowo postanawia adoptować Julkę. Despota, który ma masę zalet – a przede wszystkim dzieci go kochają.

Ferdek Kiepski – Świat według Kiepskich

Opój i obibok. Nie kala się pracą, swój czas inwestuje w pomysły, które najczęściej okazują się  niewypałami. Jest jednak autorytetem dla swojego syna Waldka. A Mariolka zwyczajnie się nim nie przejmuje.

Stefan Karwowski – Czterdziestolatek

Inżynier, a później dyrektor. I Marek i Jagoda sprawiali mu kłopoty w równej mierze co żona Magda. Zazdrosny o Gajnego. Uspakajał się piorąc koszule.

Robert Kaczmarek – Tancerze

Wydaje się, że jest cwaniakiem bez serca. Kiedy jednak okazuje się, że ma syna z byłą dziewczyną  zaczynamy zauważać, że nie jest taki zły. Niestety nie może pogodzić opieki nad dzieckiem z zajęciami w szkole.

Wiesiek Gabriel – Złotopolscy

Komendant na Dworcu Centralnym i ojciec trójki dzieci. Posądzany przez żonę o wieczne zdrady, zmęczony życiem glina. Kiedy jednak trzeba pomóc dziecku nie waha się i leci przez ocean.

Michał Duszyński – Majka

Przede wszystkim i ponad wszystko chce być ojcem. Znalazł wreszcie swoją drugą połówkę, która dała mu córkę – Basię. Jak się domyślamy wszystko jeszcze przed nim. A jak zwykle chodzi o pieniądze.

Rafał Rozner – Tylko miłość

Po stracie żony skupił się na wychowaniu 8-letniej córki Lusi. Oczywiście ma problemy z wyborem kolejnej kobiety, która musi stać się też matką dla jego dziecka. Bogaty i wykształcony człowiek. Wie co jest najlepsze dla jego dziecka.

n

{democracy:12}

fot.interia.pl, plejada.pl, wrzuta.pl,zmierzch-i-taniec.blog.onet.pl, wp.pl, onet.pl,

3 odpowiedzi do “Najlepszy ojciec w serialu – II grupa”

  1. nie wiem jak można stwierdzić ze Michał jest najlepszym ojcem ze wszystkich tutaj skoro on tym ojcem jest dopiero od kliku odcinków.. no ale dobra jak tam chcecie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *