I bez zbędnych wstępów - głosowanie na ojca w serialu - część druga.
Kandydaci nie ułatwią wyboru - ale to Wy musicie zdecydować!
Sonda i opis jak zwykle poniżej.

Lucjan Mostowiak - M jak miłość

Senior rodu. Traktuje swoje dzieci sprawiedliwie, jednak największą słabość ma do najmłodszej córki Małgosi. Na jego pomoc mogą liczyć wnuki i prawnuki. Bardzo wspierał Hankę, która miała problemy z alkoholem. Pasjonat szachów.

Wiktor Waligóra - Magda M.

Ojciec prawnik. Ma świetnie prosperującą kancelarię i mało czasu na bycie z dziećmi. Uważa, że to żona dba o ognisko domowe, dlatego nie chce się zgodzić na jej powrót do pracy. Jest autorytetem dla dzieci, dodatkowo postanawia adoptować Julkę. Despota, który ma masę zalet - a przede wszystkim dzieci go kochają.

Ferdek Kiepski - Świat według Kiepskich

Opój i obibok. Nie kala się pracą, swój czas inwestuje w pomysły, które najczęściej okazują się  niewypałami. Jest jednak autorytetem dla swojego syna Waldka. A Mariolka zwyczajnie się nim nie przejmuje.

Stefan Karwowski - Czterdziestolatek

Inżynier, a później dyrektor. I Marek i Jagoda sprawiali mu kłopoty w równej mierze co żona Magda. Zazdrosny o Gajnego. Uspakajał się piorąc koszule.

Robert Kaczmarek - Tancerze

Wydaje się, że jest cwaniakiem bez serca. Kiedy jednak okazuje się, że ma syna z byłą dziewczyną  zaczynamy zauważać, że nie jest taki zły. Niestety nie może pogodzić opieki nad dzieckiem z zajęciami w szkole.

Wiesiek Gabriel - Złotopolscy

Komendant na Dworcu Centralnym i ojciec trójki dzieci. Posądzany przez żonę o wieczne zdrady, zmęczony życiem glina. Kiedy jednak trzeba pomóc dziecku nie waha się i leci przez ocean.

Michał Duszyński - Majka

Przede wszystkim i ponad wszystko chce być ojcem. Znalazł wreszcie swoją drugą połówkę, która dała mu córkę - Basię. Jak się domyślamy wszystko jeszcze przed nim. A jak zwykle chodzi o pieniądze.

Rafał Rozner - Tylko miłość

Po stracie żony skupił się na wychowaniu 8-letniej córki Lusi. Oczywiście ma problemy z wyborem kolejnej kobiety, która musi stać się też matką dla jego dziecka. Bogaty i wykształcony człowiek. Wie co jest najlepsze dla jego dziecka.

n
Najlepszy ojciec w serialu - II grupa
View Results

fot.interia.pl, plejada.pl, wrzuta.pl,zmierzch-i-taniec.blog.onet.pl, wp.pl, onet.pl,