Najlepszy ojciec w serialu – III grupa

Trzecia sonda, w której spośród ośmiu kandydatów musicie wybrać trzech najlepszych.
Może to dzisiaj pojawił się najlepszy ojciec w serialu.
Głosujcie.

Józef Cieplak – BrzydUla


Po śmierci żony wychowuje trójkę dzieci. Mimo umizgów sąsiadki jego sercem zawładnęła Ala. Pan  Józef jest sprawiedliwy i dobry. Zajmuje się naprawą sprzętu RTV AGD i drobnymi naprawami.
Zawsze można liczyć na herbatę, nalewkę lub dobre słowo.

Ryszard Lubicz – Klan


Rysiek z Klanu jest niewątpliwie postacią kultową. Jego mycie rączek zna cała Polska. Obecnie zajmuje się domem i wychowaniem dzieci równocześnie pracując. Stał się zazdrosny o Grażynkę.

Ryszard Barański – Licencja na wychowanie


Ojciec zasadniczy. Zarabia na dom i utrzymanie rodziny. Nie znosi Niemców i sprzeciwu żony i  dzieci. Zazwyczaj uświadamia sobie, że jego kolejny pomysł był niewypałem ale rzadko przyznaje się do błędów

Konrad – Dom nad rozlewiskiem


Okazuje się, że mimo lat przeżytych razem z żoną zakochał się w swojej szefowej. Z córką ma rewelacyjny kontakt – pociesza ją w trudnych chwilach, a nawet potrafi kupić sukienki aby jej przyjaciółka była szczęśliwa. Mimo rozbitej rodziny jego córka ufa mu i zawsze znajdzie w nim oparcie.

Mateusz Lesicki – Apetyt na życie


Pracoholik, który uznał, że musi ratować swoje małżeństwo. Niestety jak to sobie uświadomił  było już za późno. Żona z kochankiem i córeczką niebawem odleci do Australii.

Kazimierz Jankowski – Wojna domowa


Mężczyzna z zasadami. Poucza, wie lepiej i prawi kazania. Przygotowywał się do prelekcji na  temat wychowania seksualnego. Wspominamy z wielkim sentymentem.

Roman Pyrka – Barwy szczęścia

Ojciec piątki dzieci. Z żoną układa mu się różnie – zdradza, wraca, kłóci się wybacza jednak dzieci to jego sens w życiu i dla nich potrafi poświęcić wszystko.

Piotr Nowik – Bulionerzy

Pokazał jak trudno jest mieszkać w luksusowym apartamencie i jednocześnie pracować jako „kanar”. Ojciec dwójki dzieci najczęściej zasadniczy ale też sprawiedliwy. W przeciwieństwie do teściów sąsiedzi go uwielbiali.

n

{democracy:13}

fot.wrzuta.pl. se.com.pl, tvp.pl,znane-osoby20.bloog.pl,

6 odpowiedzi do “Najlepszy ojciec w serialu – III grupa”

  1. Cieplak moze wygrac wogole caly ten konkurs jest na pewno lepszym ojcem niz michal z majki no nie? 🙂

  2. heh tez mialam problem zeby wybrac miedzy Ryskiem i Cieplakiem… Rysiek co prawda jest jaki jest, ale ojcem stara sie być jak najlepszym..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *