Trzecia sonda, w której spośród ośmiu kandydatów musicie wybrać trzech najlepszych.
Może to dzisiaj pojawił się najlepszy ojciec w serialu.
Głosujcie.

Józef Cieplak - BrzydUla


Po śmierci żony wychowuje trójkę dzieci. Mimo umizgów sąsiadki jego sercem zawładnęła Ala. Pan  Józef jest sprawiedliwy i dobry. Zajmuje się naprawą sprzętu RTV AGD i drobnymi naprawami.
Zawsze można liczyć na herbatę, nalewkę lub dobre słowo.

Ryszard Lubicz - Klan


Rysiek z Klanu jest niewątpliwie postacią kultową. Jego mycie rączek zna cała Polska. Obecnie zajmuje się domem i wychowaniem dzieci równocześnie pracując. Stał się zazdrosny o Grażynkę.

Ryszard Barański - Licencja na wychowanie


Ojciec zasadniczy. Zarabia na dom i utrzymanie rodziny. Nie znosi Niemców i sprzeciwu żony i  dzieci. Zazwyczaj uświadamia sobie, że jego kolejny pomysł był niewypałem ale rzadko przyznaje się do błędów

Konrad - Dom nad rozlewiskiem


Okazuje się, że mimo lat przeżytych razem z żoną zakochał się w swojej szefowej. Z córką ma rewelacyjny kontakt - pociesza ją w trudnych chwilach, a nawet potrafi kupić sukienki aby jej przyjaciółka była szczęśliwa. Mimo rozbitej rodziny jego córka ufa mu i zawsze znajdzie w nim oparcie.

Mateusz Lesicki - Apetyt na życie


Pracoholik, który uznał, że musi ratować swoje małżeństwo. Niestety jak to sobie uświadomił  było już za późno. Żona z kochankiem i córeczką niebawem odleci do Australii.

Kazimierz Jankowski - Wojna domowa


Mężczyzna z zasadami. Poucza, wie lepiej i prawi kazania. Przygotowywał się do prelekcji na  temat wychowania seksualnego. Wspominamy z wielkim sentymentem.

Roman Pyrka - Barwy szczęścia

Ojciec piątki dzieci. Z żoną układa mu się różnie - zdradza, wraca, kłóci się wybacza jednak dzieci to jego sens w życiu i dla nich potrafi poświęcić wszystko.

Piotr Nowik - Bulionerzy

Pokazał jak trudno jest mieszkać w luksusowym apartamencie i jednocześnie pracować jako “kanar”. Ojciec dwójki dzieci najczęściej zasadniczy ale też sprawiedliwy. W przeciwieństwie do teściów sąsiedzi go uwielbiali.

n
Najlepszy ojciec w serialu - III grupa
View Results

fot.wrzuta.pl. se.com.pl, tvp.pl,znane-osoby20.bloog.pl,