Najlepszy policjant w serialu II grupa

Kolejna grupa policjantów, którzy powalczą o podium.
Głosujcie w sondzie, dwójka najlepszych przejdzie do finału!

Mieczysław Nocul – Ojciec Mateusz


Starszy aspirant. Człowiek o gołębim sercu. Uwielbia grę w szachy i pomysły swojego proboszcza, które niejednokrotnie przyczyniły się do jego sukcesów. Mimo postury nie waha się brać udziału w pogoniach i strzelaninach. Pantoflarz.

Sebastian Wątroba – W11


Starszy aspirant. Policjant z zasadami. Udaje mu się rozwiązać większość spraw, które trafiają na jego biurko. Prywatnie… też glina.

Sławomir Desperski „Despero” – Pitbull


Uwodzi córkę gangstera, jednak mimo przeciwności losu zakochuje się w Dżemmie.Słynie z ciętego języka i bezkompromisowego podejścia do podejrzanych. Potrafi walczyć o ukochaną kobietę.

Tomasz Kruszyński – Oficer


Podkomisarz, członek Specjalnej Grupy Pościgowej Centralnego Biura Śledczego. Działa pod przykrywką aby dostać się do grupy Granda. Przy okazji zakochuje się w jego siostrze, która poświęca dla niego życie. Przeżywa załamanie nerwowe, wraca do pracy w policji, wiąże się ze swoją byłą przełożoną Aldoną, z którą wspólnie wychowuje córkę – Agatkę.

Cezary Cezary – 13 Posterunek


Posterunkowy, który ma tendencję do wpadania w coraz większe kłopoty. Lubi zabawę i piękne kobiety. Jego miłością jest prostytutka Jola, później swoje uczucia kieruje na zakochaną współpracownicę Kasię.

Andrzej Gajewski – Glina


Rozwiedziony, zgorzkniały i zamknięty w sobie nadkomisarz. Kocha swoją córkę, jednak na co dzień wytrzymuje z nim tylko kot.

Piotr Wojciechowski – Plebania


Komendant posterunku w Tulczynie. Dobroduszny, ale potrafi być surowy i konsekwentny. Oddany swojej rodzinie. Stara się ze wszystkimi rozmawiać, nie jest sztywnym służbistą.

Resztę kandydatów znajdziesz – TUTAJ
Najlepszy policjant w serialu I grupa

n

n

{democracy:21}

fot. missiaw11.bloblo.pl, film.interia.pl, borysszycboria.blog.onet.pl, tvp.pl,

11 odpowiedzi do “Najlepszy policjant w serialu II grupa”

  1. nie ma sprawy – mam już podzielone 😀 ale wydaje mi się, że element zaskoczenia jest ważny. Na razie zostaje jak jest – możemy pomyśleć o innej formie zgłaszania/wyboru kandydatów

  2. jeszcze 14 😀 mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeśli coś takiego się zdarzy dajcie znać 😀

  3. no co wy! wybor miedzy Kruszonem a Despero jedynie wchodzi w gre – i to jest ciezki wybor. Dorocinski kontra Szyc. …… Szyc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *