Kolejna grupa policjantów, którzy powalczą o podium.
Głosujcie w sondzie, dwójka najlepszych przejdzie do finału!

Mieczysław Nocul - Ojciec Mateusz


Starszy aspirant. Człowiek o gołębim sercu. Uwielbia grę w szachy i pomysły swojego proboszcza, które niejednokrotnie przyczyniły się do jego sukcesów. Mimo postury nie waha się brać udziału w pogoniach i strzelaninach. Pantoflarz.

Sebastian Wątroba - W11


Starszy aspirant. Policjant z zasadami. Udaje mu się rozwiązać większość spraw, które trafiają na jego biurko. Prywatnie… też glina.

Sławomir Desperski “Despero” - Pitbull


Uwodzi córkę gangstera, jednak mimo przeciwności losu zakochuje się w Dżemmie.Słynie z ciętego języka i bezkompromisowego podejścia do podejrzanych. Potrafi walczyć o ukochaną kobietę.

Tomasz Kruszyński - Oficer


Podkomisarz, członek Specjalnej Grupy Pościgowej Centralnego Biura Śledczego. Działa pod przykrywką aby dostać się do grupy Granda. Przy okazji zakochuje się w jego siostrze, która poświęca dla niego życie. Przeżywa załamanie nerwowe, wraca do pracy w policji, wiąże się ze swoją byłą przełożoną Aldoną, z którą wspólnie wychowuje córkę - Agatkę.

Cezary Cezary - 13 Posterunek


Posterunkowy, który ma tendencję do wpadania w coraz większe kłopoty. Lubi zabawę i piękne kobiety. Jego miłością jest prostytutka Jola, później swoje uczucia kieruje na zakochaną współpracownicę Kasię.

Andrzej Gajewski - Glina


Rozwiedziony, zgorzkniały i zamknięty w sobie nadkomisarz. Kocha swoją córkę, jednak na co dzień wytrzymuje z nim tylko kot.

Piotr Wojciechowski - Plebania


Komendant posterunku w Tulczynie. Dobroduszny, ale potrafi być surowy i konsekwentny. Oddany swojej rodzinie. Stara się ze wszystkimi rozmawiać, nie jest sztywnym służbistą.

Resztę kandydatów znajdziesz - TUTAJ
Najlepszy policjant w serialu I grupa

n

n
Najlepszy policjant w serialu - II grupa
View Results

fot. missiaw11.bloblo.pl, film.interia.pl, borysszycboria.blog.onet.pl, tvp.pl,