Najlepszy policjant w serialu III grupa

Trzecia sonda z policjantami w roli głównej. Jak zwykle twardzi mężczyźni wymieszani z postaciami komediowymi.
Dwóch z największą ilością głosów przechodzi do finału.

Tomasz Chodakowski – M jak miłość

Był detektywem, jednak tęsknił za pracą w policji. Mimo sprzeciwu swojej żony Gosi ponownie trafia do jednostki. Tym razem naraża siebie na śmierć, a swoją rodzinę na poważne kłopoty.

Henryk Wołkołycki – U pana Boga w ogródku

Despota i tyran. Drugi po księdzu w Królowym Moście. Ceniony i szanowany za odwagę i wielkie serce. Jego zmartwieniem była córka, obecnie w małżeństwie z policjantem.
Nie przepada za nowoczesnością i informatyzacją.

Adam Zawada – Kryminalni

Policjant z wieloletnim doświadczeniem i niezwykłym detektywistycznym talentem. Ma specyficzne poczucie humoru. Ceni dobrych współpracowników i mądrych przełożonych. Skryty i nieufny ale jednocześnie współczujący i bardzo pomocny dla ofiar i ich najbliższych.

Wiesiek Gabriel – Złotopolscy

Komendant z dworca centralnego. Rozwiązuje problemy całej rodziny, pomaga wnukom. Często podejrzewany o romanse. Ma problemy z żeńską częścią załogi, która oskarża go o szowinizm.

Maciej Wolski – Nowa

Miłośnik pięknych kobiet ostatnio zainteresowany swoją podwładną – Adą. Słynie z niebanalnego poczucia humoru, potrafi dogadać się z każdym podejrzanym. Pyskaty i bezczelny. W trudnych chwilach można na niego liczyć. Nie przepada za męską konkurencją.

Posterunkowy – Rodzina zastępcza

Niezbyt rozgarnięty przyjaciel domu Kwiatkowskich. Zamiast czuwać nad prawem i porządkiem spija kawę i szuka haków na Jędrulę. Nie odnosi spektakularnych sukcesów, często pakuje się w kłopoty.

Alek Nawrocki – Londyńczycy

Policjant polski w Londynie. Pomaga swoim rodakom wyjść z najgorszych kłopotów, nawet za cenę swojego życia prywatnego. Uratował życie Wojtka ale był zmuszony zastrzelić Leszka. Urodzony społecznik.

n

{democracy:22}

fot.interia.pl, filmpolski.pl, niezlekino.pl, wp.pl, onet.pl, tvp.pl,

12 odpowiedzi do “Najlepszy policjant w serialu III grupa”

  1. duza konkurencja ale tym razem posterunkowy z rodziny zastepczej tyle lat na ekranie i zawsze w rewelacyjnym stylu 🙂 Pan Boberek

  2. Tu przynajmniej nie muszę się zastanawiać tak długo , bo i tak wybieram…Posterunkowy – Rodzina zastępcza
    kocham jego za tą postać on potrafi rozśmieszy 😉

  3. ja mam taką prośbę może dalibyście coś o polskich serialach bo jak narazie jest to strona o serialach tylko i wyłącznie zagranicznych nie ma nic ciekawego do poczytania o polskich serialach

  4. wyniki – czyli sonda finalowa w srode.
    anonim oczywiscie ze bedziemy dawc informacje o polskich serialach jesli takowe sie pojawia – w przeciwienstwie do seriali zagranicznych nikt w Polsce nie robi promocji, zwiastuow i spoilerow tez jak kot naplakal. Co tylko sie pojawia staram sie od razu skomentowac 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *