Ostatnia grupa, po której ośmiu śmiałków wejdzie do ścisłego finału i powalczy o podium!

Zapraszam do głosowania!

Orest Możejko - Ojciec Mateusz

Podinspektor policji, przełożony aspiranta Nocula. Apodyktyczny, nie znosi sprzeciwu, zawsze przekonany o słuszności swoich racji. Samotny, bezdzietny miłośnik psów. Szuka miłości.

Początkowo nieufny i bezwzględny wobec ojca Mateusza, obecnie coraz częściej przekonuje się do jego “nosa”.

Komendant Władysław Słoik - 13 Posterunek

Praca w policji go męczy. Nie przepada za współpracownikami, chociaż obie Zofie i Andżela stają się jego kochankami. Uwielbia swojego psa - Pershinga, dla którego chce wszystkiego co najlepsze.

Szymon Rafalski - Fala zbrodni

Policjant, który specjalizuje się w przesłuchaniach. Często używa wulgarnego języka i przemocy wobec podejrzanych. Uwodzi szefową rosyjskiej mafii, wdaje się w strzelaniny, kilka razy żegna się z życiem, jednak zawsze wychodzi zwycięsko.

Sławomir Borewicz - 07 zgłoś się

Kwintesencja przystojniaka w czasach PRLu. Poświęcony swojej pracy, bez ułożonego życia rodzinnego. Zna się natomiast na kobietach, które non stop wpadają w jego ramiona.

Ideał milicji obywatelskiej w akcjach, których nie powstydziłby się sam James Bond.

Marek Sznajder - Oficerowie

42-letni doświadczony policjant z CBŚ, oddany swojej pracy, prawy i lojalny oficer, ale człowiek dość szorstki, skryty, noszący w sobie bolesną tragedię osobistą i mający problemy z alkoholem.

Podkomisarz Stanisław Olbrycht - Sfora

Po śmiertelnym zamachu na ciężarną żonę jest skłonny do agresji i lekceważy ryzyko. Aby dopiąć celu wraz z grupą przyjaciół nagina prawo. Nie wierzy w sprawiedliwość.

Olgierd Halski - Ekstradycja

komisarz policji, który tropi handlarzy narkotyków, rosyjską mafię i usiłuje walczyć z korupcją wśród polskich urzędników państwowych. Często sięga po butelkę. Tęskni za córką, którą wychowuje bogata siostra. Ma powodzenie u kobiet.

n
Najlepszy policjant w serialu IV grupa
View Results

fot.http://www.filmpolski.pl, chomikuj,http://www.filmpolski.pl, tvp.pl,