9 odpowiedzi do “Najlepszy serial 2012 – I ćwierćfinał [SONDA]”

  1. Ale się nie znacie ludzie,świetny polski serial przedstawiający walkę naszych, z licznymi wyrzeczeniami, za wolność kraju,przepis na życie to przy tym szmira,jakie oni tam mieli problemy,że się dogadać nie mogli,wojna to prawdziwy problem i właśnie tu ludzie musieli walczyć także o swoje szczęście,które na każdym kroku mogła odebrać im okupacja hitlerowska!

  2. Sezon, ktory sie zakonczyl kaziula141 przedstawial czasy po okupacji hitlerowskiej jesli nie zauwazylas i zgadzam sie z poprzedniczka byl zdecydowanie slaby 🙁

  3. a Ty jeśli nie zauważyłaś sikora odnosiłam się do całokształtu „Czasu honoru”. Jestem fanką tego serialu i ogólnie tej tematyki,fakt,może 5. sezon nie trzymał w napięciu jak poprzednie serie,ale na tle tego serialu przepis na życie to flaki z olejem!

  4. Przepis na życie jest niestety słabym serialikem i gdyby nie Pola i Żabcie, to nie byłoby w nim NIC.
    Czas honoru cały czas trzymał poziom, nawet w ostatniej serii były dobre sceny, ale niestety seriale wymagające pomyślenia nad czymś nie są u nas doceniane.

  5. zgadzam sie z kaziulą141 w 100%. I wogóle nie wiem jak można porównywać te dwa seriale.Przeoisa jest ławy, lekki i przyjemny taka rozryka dla małowymagających na rozprężenie a Czas Honoru to piękny serial opowiadający burzliwą historie naszego kraju,a ostatni odcinek 5 sezonu był genialny!!!!!

  6. kaziula141, to że przepis nie opowiada o walce na śmierć i życie nie oznacza, że jest szmirą… każdy lubi coś innego, niektórzy wolą takie lekkie, łatwe i przyjemne tematy jak przepis
    generalnie chodziło mi o to, że tematyka serialu nie ma wpływu na to, czy coś jest złe czy dobre;p osobiście bardzo lubię czas honoru:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *