10 odpowiedzi do “Najlepszy serial 2017 – Półfinał III GRUPA”

 1. To jest oszustwo, niech fani „Drugiej szansy” się przedstawią w liczbie 110,bo w rzeczywistości jest ich kilku . Uważam,że głosowanie powinno być anulowane !!!!

 2. To jest oszustwo, niech fani “Drugiej szansy” się przedstawią w liczbie 110,bo w rzeczywistości jest ich kilku . Uważam,że głosowanie powinno być anulowane !!!!

 3. Hmm to jest ciekawe, chociaż na fanclubie na instagramie DS zapraszała do głosowania, więc może stąd taka ilość głosów.

 4. Nie da się ukryć, że w systemie głosowania na tej stronie są luki,które umożliwiają głosowanie kilka razy przez jedną osobę na dany serial, myślę,że to ma miejsce w przypadku serialu ‚Druga szansa” ,gdyż fala głosów napływała wraz ze wzrostem głosów na serial „Belfer” ;nie ma innego wytłumaczenia wzrostu głosów,gdyż w przypadku serialu „Belfer”,też tak było,przyznaję (może to była prowokacja, aby zdemaskować zawziętych fanów DS) .Decyzja , co zrobić z tymi głosami należy do admina (może wszystkie skasować i głosować jeszcze raz,ale z zabezpieczeniem ,że może głosować jedna osoba tylko jeden raz , wtedy się naprawdę policzymy).

 5. Druga szansa może nie jest wybitnym serialem, ale Belfer miał tak słaby sezon, że nie dziwię się, ze poległ w głosowaniu. Ja głosowałam na DS

 6. nesta na każdej stronie do głosowania są luki, więc i ja się ich nie ustrzegę 😉
  Jeśli komuś chce się zmieniać IP i głosować kilkakrotnie na swojego ulubieńca – co ja na to poradzę? Tym bardziej, że i w przypadku Belfra widzimy podobną sytuację – mam krzyczeć, żeby fani w liczbie 98 się przedstawili?
  Kiedyś próbowałam zmieniać zasady, nakazywałam Wam wpisywać w komentarzach tytuł itp. Niestety to też nie wypaliło.
  To jest tylko zabawa! To nie są Złote Globy, ani inne Telekamery 😉

 7. ok, przyjmuję do wiadomości, napisałam ,co napisałam, i już nie zabieram głosu w tej sprawie,pozdrawiam ps dodam tylko,że w każdej sprawie należy mieć umiar 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *