Najpiękniejsza polska aktorka – FINAŁ

Głosy podliczone, przy niektórych kandydatkach zawrzało, niektóre swoje pozycje zajęły po cichutku i mocno trzymały się do końca.
Nie roztrząsajmy już kto jest aktorką z prawdziwego zdarzenia, a kto z przypadku. Głosujmy na pierwszą dziesiątkę najpiękniejszych kobiet w polskim serialu.
Zapraszam do sondy.

Z uwagi na to, że sto głosów zbierzemy bardzo szybko – sonda potrwa do piątku. Czas zakończenia godzina 19:00.

Laura Samojłowicz

Julia Kamińska

Magda Lamparska

Alicja Bachleda Curuś

Anita Sokołowska

Anna Przybylska

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Karolina Gorczyca

Urszula Grabowska

Edyta Herbuś

n

{democracy:49}

fot.wrzuta.pl, http://plotki-gwiazdy.bloog.pl, dona-topola.bloog.pl, tvp.pl, http://hotel52.pl/, fluf.pl, pieknekobiety.com.pl

58 odpowiedzi do “Najpiękniejsza polska aktorka – FINAŁ”

 1. Tak Ines niestety. Z całym szacunkiem dla Juli i „BrzydUli” ale w porównaniu do niektórych tu pań Juli za bardzo piękna nie jest.

 2. Otóż to, Karolino. Uważam, że Julia jest dobrą aktorką i miłą osobą, ale w tej sondzie zdecydowanie nie zasługuje na zwycięstwo.

 3. Kamińska jest dla wszystkich pozostałych pań tłem. I to marnym. Brzydulomaniakom nie wystarczy najwyraźniej, że ona zgarnęła Telekamerę sprzed nosa wielu lepszym ZAWODOWYM AKTORKOM, po prostu nie przeżyją, jeśli ich boska Juleczka nie zwycięży w tym plebiscycie urody 😆 Ja ze swojej strony głosuję na Urszulę Grabowską- piękną kobietę z klasą.

 4. Te panie, które według mnie są naprawdę piękne zajmują miejsca od 6 do 10 😀 lub nie weszły do finału. Ja głosuję na Annę Przybylską.
  Szkoda adminku, że nie było Julii Pietruchy i Karoliny Gruszki 🙁

 5. spokojnie z pewnością sondę z najpiękniejszymi powtorzymy w przyszlym roku 🙂 bo i pojawiaja sie ciagle nowi, a i gusta sie zmieniaja 🙂

 6. Jakoś trudno uwierzyć, że w ciągu paru godzin od uruchomienia tej sondy zagłosowało w niej 90 fanek urody Brzyduli. W poprzednich sondach (pomijając tą z Bobkiem) głosowało W SUMIE około 200 osób. Raczej więc mamy znowu wielokrotne głosowania paru maniaczek.

 7. Rany! Co tu robi Kamińska jak AKTORKĄ nie jest???
  Nie skończyła szkoły aktorskiej, a jest nazywana aktorką? No sorry bardzo, ale to jakaś kompletna pomyłka!!!

 8. Karolina, nie denerwuj się. Ustaliliśmy już wcześniej, że liczy się zawód wykonywany. Laura czy Edyta też nie są zawodowymi aktorkami. Pytanie brzmi, co Kamińska robi wśród NAJPIĘKNIEJSZYCH?!

 9. niby dlaczego Julię Kamińską pominąć bo co ? nie wygra twoja faworytka ? Zapewne powiesz mi teraz, że Kamińska nie jest aktorką . Tak owszem nie jest, ale jeśli już jest nominowana nie widzę powodu by ją pomijać przy końcowym podliczeniu głosów.

 10. Mt.., nie chodzi o to, że nie jest aktorką zawodową, ale o to, że jest najbrzydsza ze wszystkich nominowanych, a głosują na nią wielokrotnie zaślepione fanki. Każdy ma prawo do swoich ulubieńców, ale to sonda na NAJPIĘKNIEJSZĄ aktorkę, a nie na ulubioną.

 11. Ines już ci mówię co robi. Otóż każdy ma inny gust i to, że tobie i paru innym osobom się nie podoba nie znaczy, że innym też nie. Ja oddałam na nią swój głos, ponieważ myślę że ma delikatny typ urody, ale jak już zaznaczyłam każdemu podoba się co innego.

 12. Ok, rozumiem, ale sprawdź poprzednie sondy i zobacz, ile było głosów do tej pory (np. u `pomocy domowych` czy `lekarzy`), a ile w sondach z Kamińską i Bobkiem. To nie są uczciwe głosowania…

 13. Co do uczciwości głosowań owszem można by dyskutować. Wiadomo, że wymienione osoby są teraz bardzo popularne po niewątpliwym sukcesie serialu w którym grali. Ale tak to już jest i nikt na to nic nie poradzi ;]

 14. haha wierne fanki… chyba fanatyczki, bo trzeba być bardzo zaślepionym, żeby uważać kamińska za ładną…

 15. Nie jestem fanką Julii, ale życzę jej zwycięstwa właśnie dlatego, że tak wiele z was odsądza ją od czci i wiary. Julia jest brzydka, a może Laura, a może Edyta lub Urszula? 🙁
  De gustibus non est disputandum, trywializując – jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki.
  A manipulacja głosami w przypadku najprzystojniejszych dotyczyła Małaszyńskiego, nie Bobka.

 16. oczywiście, że są osoby które uważają ze Julia jest najpiękniejsza z tych Pan, bo każdy ma inny gust, i na pewno część z głosów jest oddana uczciwie. Ale jeśli Julii przy końcu nagle tak wzrośnie ilość głosów, tyle ze wygra nagle z innymi (jak to sie dzieje co chwile, gdy ktoś ją przebijał to nagle błyskawicznie po kilkadziesiąt głosów jej przybyło, w nominacjach było to samo) to oczywiste ze to manipulacja, i nie jestem pewna czy Julia byłaby zadowolona z takiej wygranej i z takich „uczciwych” fanek.

  niestety tak jak pisała admin nie mamy wpływu na te manipulacje i trzeba się z tym pogodzić.. poza tym zapewne osoby, którym chce się w te kilkukrotne głosowania bawić to jakieś małolaty i szkoda nerwów i tłumaczeń bo to i tak to nic nie da.

 17. Tyle tylko, droga Ines, że Bobek tę przewagę uzyskał w ciągu ostatnich dwóch dni, a Małaszyńskiemu przybywało po 40 głosów w ciągu kilkunastu minut jednej nocy (między 2:00, a 2:30). Wiem, bo obserwowałam ten „nocny przypływ”. Może więc warto trochę wyluzować, a nie kierować się wyłącznie antypatią. Ona, podobnie jak fanatyzm, jest ciężkostrawna. 😉

 18. haha wierne fanki… chyba fanatyczki, bo trzeba być bardzo zaślepionym, żeby uważać kamińska za ładną…

  Może ty tak uważasz ale jest bardzo dużo ludzi którzy myślą inaczej.

 19. wpis pod ogłoszeniem o tym głosowaniu na so cj m Brzyduli
  “nie dajmy się konkurencji, głosujmy tylko dlatego, że chcemy Brzyduli:D ”

  komentarz zbędny…

 20. a zas nie przesadzaj kaminska ladna jest ale do przybylskiej jej jednak daleko fani maja prawo kochac swoja bohaterke i uwazac ja za najpiekniejsza mnie dziwi 2 miejsce… 😛

 21. ja myślę, ze te ostatnie miejsca są miarodajne.. a pierwsze 2 miejsca to walka fanek Brzyduli z przeciwniczkami, które nawzajem zawzięcie starają się o to aby wygrać..

  dla mnie osobiście najpiękniejszą aktorką serialowa w Polsce nie jest ani Gorczyca ani Kamińska.. ale kazdy ma prawo do własnego zdania. I nie miałabym nic przeciwko gdyby jednak któras z nich wygrała,bo obie są ładne, ale gdyby wygrały uczciwie.

  Szkoda tylko ze niektóre dziewczyny głosują na Kaminska bo widzą w tym szanse na kontynuację Brzyduli.. jakby to miało mieć jakiś wpływ.. Gdyby te fanki nie głosowały po kilkadziesiąt razy, to i przeciwniczki na Gorczyce nie oddali by tyle głosów, a tak to się tak „przekrzykują” .. a wygra na 99% Julia… i trzeba sie pogodzic z tym ze niektórych nie stać na uczciwą zabawe.

 22. proponuję następnym razem zrobić glosowanie z wymaganym podaniem adresu mail. w zakładanie 50 kont nikt nie będzie się bawił, w przeciwieństwie do głosowania przez bamki proxy… Zdziwko? myślałyście że nikt się nie domyśla i tylko wy takie „genialne” jesteście julkomaniaczki?????? jeżeli kogoś cieszy wygrana w drodze oszustwa… proszę bardzo! głosujcie nawet 10000 razy skoro nic inteligentniejszego nie macie do roboty. A drugi sposób na uczciwe głosowanie to założenie blokady na bramki proxy 🙂

 23. i proponuję unieważnić głosy dwóch pierwszych, bo są widocznie zmanipulowane. w ten sposób chociaż trochę sprawiedliwości stanie się zadość. aczkolwiek szkoda mi osób, które a Karolinę głosowały uczciwie…

 24. ja nie zycze sobie uniewazniac glosow na karoline glosowalam uczciwie i jesli takie sa wyniki to trudno. jak sie komus julia na tyle podoba ze spedza pol dnia na oddawaniu glosow na swoja faworytke to o co chodzi?

 25. Tak, Pacia, każdy ma prawo wyboru. Chodzi tylko o to, że niektórzy oddali po 1 głosie na swoje ulubienice, a głosy na Brzydulę (i część na Karolinę), to wielokrotne głosowanie paru osób.

 26. Teraz narzekacie, a same pokonałyście się własną bronią. Podgrzewałyście atmosferę i zachęcałyście fanki Julii do głosowania, atakując ją, krytykując i twierdząc, ze w ogóle nie powinna się znaleźć w plebiscycie. Macie więc, co chciałyście. Fanatyzm jest niezdrowy, ale antypatia też.

 27. jaką własną bronią????? czy my głosowałyśmy z setek stron na jedną osobę?? zastanów się co piszesz, bo to co napisałaś jest co najmniej nielogiczne! i tez uważam, że powinno się anulować głosy na Julkę i niestety Karolinę, żeby pokazać, że takie praktyki tutaj nie przejdą!

 28. Zniesmaczona, przeczytaj ze zrozumieniem cały mój wpis, a nie tylko pierwsze zdanie, to może pojmiesz, o co mi chodzi. Prawda trochę boli?

 29. ann twoja logika jest powalająca i ja przynajmniej jej nie ogarniam……. I jaka prawda boli? Taka, że jakaś jedna, dwie zagapione ślepo w Kamińska małolaty nie mają nic lepszego do roboty niż siedzieć kilka godzin przed kompem i fałszować wyniki? Ja im mogę współczuć, bo muszą być bardzo samotne i mieć bardzo zaniżoną samoocenę, że tak zależy im na zwycięstwie we wcale nie mającym jakiegoś wielkiego znaczenia plebiscycie………………………

 30. Zniesmaczona, szkoda naszych nerwów.
  A tak na marginesie – brzydulomaniaczki mają wprawę w wielokrotnym głosowaniu. W innym wypadku Kamińska nie wygrałaby ani Telekamery ani tym bardziej `Tańca z gwiazdami`.

 31. Ta bolesna prawda jest taka, że gdybyście nie krytykowały Kamińskiej i nie odmawiały jej prawa do uczestnictwa w tym konkursie, nie napędzałybyście tych, jak je nazywacie, szalonych małolat, do głosowania na złość krytykantom. Rozwijałoby się ono własnym rytmem i może wynik byłby innyy
  A w twoim wpisie Ines, (16:34) widać obsesyjną niechęć do Kamińskiej. Niedługo zabronisz jej w ogóle istnieć, bo tobie się nie podoba. Radziłabym też nie stosować w życiu takiej „spiskowej teorii dziejów”, bo to świadczy o braku trzeźwego osądu rzeczywistości. Żegnam, więcej na pewno nie wypowiem się na tym forum.

 32. Ann, Zniesmaczona ma rację, że wybiórczo czytasz wpisy. Lubię Kamińską jako człowieka i jako aktorkę, ale na tytuł najpiękniejszej nie zasługuje i tyle.

 33. Ludzie, jeżeli wygrała to wygrała, po co te komentarze. Jezeli ktoś miał inną faworytkę to trzeba było głosować na nią chociaż po 1o razy, a teraz nie narzekać i biadolić. Brawo dla Julii.

 34. Laura Samojłowicz jest moim zdaniem najpiękniejszą aktorką, ale w myśl starej zasady”o gustach się nie dyskutuje”dodam tylko że nie jest jedną z anorektyczek liczących każdą kalorię,ani z tych farbowanych blondynek łudzących się iż kolor blond podoba się wszystkim mężczyznom.

 35. Laura Samojłowicz jest moim zdaniem najpiękniejszą aktorką, ale w myśl starej zasady”o gustach się nie dyskutuje”dodam tylko że nie jest jedną z anorektyczek liczących każdą kalorię,ani z tych farbowanych blondynek łudzących się iż kolor blond podoba się wszystkim mężczyznom. podsumowując- nie wszystko złoto co ma kolor blond i nie wszystko piękne co bezsensownie napakowane mięśniami lub o figurze lalki Barbi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *