Nie o wszystkich jest w mediach głośno. Niektórzy strzegą swojego prywatnego życia i bardzo rzadko pojawiają się na wspólnych zdjęciach.
Druga i na razie ostatnia grupa par aktorskich. Kto jest z kim? Przeczytajcie poniżej.

Wojciech Błach i Kamila Baar

Aktorka znana jest z ról w filmach Vinci, Generał Nil, a także z serialu Londyńczycy, gdzie wcielała się w rolę Kasi - prześladowanej przez męża tyrana. Jej partnerem jest Wojciech Błach. Aktora kojarzycie z roli Jerzego w serialu Plebania, a także ostatnio z Szpilek na Giewoncie, gdzie wciela się w zakompleksionego geja - Artura. Para doczekała się wspólnego potomka. Synek ma na imię Bruno.

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch

O tej parze kilkakrotnie było bardzo głośno w mediach. Pracowali razem m.in. w serialu Teraz albo nigdy, gdzie grali kochanków oraz Halo Hans. Para ma pierwszego, wspólnego syna Michała.

Bartłomiej Topa i Magdalena Popławska

Aktorkę znamy przede wszystkim z roli Agnieszki w serialu Usta usta. W tej samej produkcji pojawił się też Pan Bartłomiej - wcielił się w rolę współlokatora Piotra Nowaka - sympatycznego geja. Ale Bartłomiej Topa bardziej znany jest z serialu Złotopolscy, gdzie przez lata brawurowo grał Zenka Pereszczako zarzucając grzywką. Obecnie jest jednym z najlepszych aktorów serialu Szpilki na Giewoncie - tym razem gra miśka. Jak donoszą portale plotkarskie para jest ze sobą od trzech lat.

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć

Aktorka przez lata wcielała się w Agnieszkę w serialu “Samo życie”, Pan Marcin występował m.in. w Bulionerach i Kryminalnych, jednak największą sławę przyniosła mu rola Krzysztofa w serialu Usta usta. Para uchodzi za idealne małżeństwo, razem wychowują córkę Zosię i rocznego syna Stanisława.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Para jak podają portale plotkarskie poznała się i zakochała na planie serialu “Kasia i Tomek”. Strzegą swojego życia prywatnego i pozywają wszystkie brukowce, które odważą się wydrukować zdjęcia ich dzieci. Wiemy, że są rodzicami bliźniaków - Franka i Janka.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski

Ona to najsłynniejsza “Grażynka” w Polsce. On to Kusy z Ranczo ale nie tylko. Zagrał m.in.w serialach Pitbull, M jak miłość, Przystań oraz Szpilki na Giewoncie. Ostatnio wylądowali na świeczniku za sprawą “wydarzenia”, którego uczestnikiem był ich najstarszy syn Antonii - również znany z wielu seriali.
Para ma aż piątkę pociech! Ich imiona to: Antoni, Jan, Julia, Marcelina oraz Ksawery.

Katarzyna Żak i Cezary Żak

Pani Katarzyna jest pierwszą miłością, żoną i najlepszą przyjaciółką Cezarego - do czego przyznaje się podczas każdego wywiadu. Pracowali wspólnie przy serialu “Miodowe lata” - grając małżeństwo. Obecnie również widują się na planie serialu Ranczo - ona gra Solejukową, on wciela się w podwójną postać księdza i Wójta.
Mają dwie córki Aleksandrę i Zuzę.

Olga Borys i Wojciech Majchrzak

Zuzia - głupiutka ale serdeczna blondynka z serialu Lokatorzy. Pojawiła się również w serialach Klan, Magda M. i Na Wspólnej, gdzie grał również jej mąż (Pan Wojciech wciela się w Leszka Nowaka).
Z pewnością kojarzycie jego twarz z takich produkcji jak: Tylko miłość i Czas Honoru.
Para ma córeczkę Mirę.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Para w życiu i w serialu. Poznali się w Szkole Teatralnej w Łodzi, a pokochali w 2004 roku na planie serialu: “Pierwsza miłość” (gdzie oboje nadal grają) i od tej pory są parą.
Mają dwójkę synów - bliźniąt. Ich imiona to Jan i Maciej.

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski

Para pobrała się w 2002 roku. Pracują razem na planie serialu “Daleko od noszy”, gdzie Pan Krzysztof wciela się w dyrektora szpitala, a jego żona w pielęgniarkę Barbarę Es.

Więcej par aktorskich znajdziecie TUTAJ