Jesteśmy już po emisji dużej ilości odcinków trzeciej serii. I kilka wydarzeń z serialu zdecydowanie zasłużyło na wyróżnienie.
Zapraszam do sondy. Który wątek Was najbardziej zaskoczył?

Odejście Michała Skorupy
Kolejny mężczyzna o nazwisku Skorupa pojawił się w serialu. Stworzył związek z Anielą, nie dał się podejść Lucynie, aby na sam koniec poważnie zakochać się w mamie Ewy - Barbarze.
Nie potrafił wybrać kobiety, z którą chce spędzić resztę swojego życia - dlatego uciekł. Ostatecznie odszedł z życia przyjaciółek na dobre.

Koniec związku Miśków
Zosia wyjechała do Warszawy, ponieważ Sanepid zakwestionował czystość futra jej i Jaśka i zakazał parze pracy na Krupówkach. Mimo całej afery z byłym mężem kobieta postanowiła szukać szczęścia daleko od Zakopanego. Jasiek nie ustaje w poszukiwaniach.

Ewa jest w ciąży
Oczywiście z Bartkiem, który jeszcze nie jest świadomy, że niebawem zostanie ojcem. Dziewczyna ukrywa swój stan, chociaż coraz więcej osób o nim wie. Przy okazji dowiadujemy się, że w trakcie imprezy alkoholowej Bartek przespał się ze swoją pracodawczynią.

Tu i teraz bez kontroli
Zupełny upadek gazety, której pracownicy żyją swoim życiem i nikt nie przejmuje się brakiem zamówień. W niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła Eliza, Rafał ma inne wyzwania. Hanka zastawia pułapki na swojego męża, Artur szykuje się w Himalaje, a Patryk skupuje ziemie pod hotele. Kiedy i w jakim celu pojawi się ktoś z centrali?

Nowi goście Anieli
Jest zakonnik, który lubi sobie wypić i non stop gubi rzeczy. Jest Romuś z Domu Dziecka, który musi być natychmiast leczony.
Każdy z nich nie jest zwykłym gościem pensjonatu, zajmuje dużo miejsca w życiu Anieli. Tym bardziej, że ta pokłóciła się z przyjaciółką.

n
Największe zaskoczenia w Szpilkach na Giewoncie
View Results

Jak zwykle zostawiam opcję Inne.
I proszę o wskazania co Was najbardziej zaskoczyło w serialu.