Poniżej przedstawiam największe zaskoczenia i zmiany w życiu bohaterów trzeciej serii serialu. Który wątek zasługuje na szczególne wyróżnienie? Co Was najbardziej zaskoczyło?
Zapraszam do głosowania.

Kuba i Marysia - szykuje się koniec małżeństwa?
A przynajmniej gorący romans córki Małgosi z przystojnym leśniczym. Widać, że Marysię ciągnie do Krzysztofa. Czy rzuci Warszawę i swojego ślubnego?

Powrót Mirki
Niektóre osoby nie znają takiego słowa jak “duma”. Pamiętacie, że kobieta miała romans z Januszem. W trzeciej serii jak gdyby nigdy nic postanawia przyjechać do Małgosi, którą mocno skrzywdziła. Okazuje się, że chce odkupić część Rozlewiska.

Zdradzana Elwira
Związek prawie idealny rozpadł się na początku sezonu. Andrzej okazał się bigamistą. Elwira cierpiała ale w jej życiu pojawił się rzeźbiarz Orest. (Cieszę się, że scenarzyści napisali dla tej bohaterki “sceny” z Orestem. Widać, że para wyraźnie ma się ku sobie. W końcu Elwira nie jest tylko tłem dla reklamowania kremu).

Małgosia i Konrad
Po rozwodzie byli małżonkowie zdali sobie sprawę, że nadal się kochają. Na razie nie padają żadne deklaracje, jednak para daje się ponieść namiętności.

Ciąża Ani Wrońskiej
Po stracie córeczki Wrona długo nie mogła dojść do siebie. W trzeciej serii jest już pogodną kobietą. Po napadzie złodziei kobieta źle się poczuła. Okazuje się, że jest w ciąży!

Zostawiam również opcję “Inne”.

n
Największe zaskoczenia w Życiu nad rozlewiskiem [Top 5 - SONDA]
View Results
fot.AKPA