Natalia Klimas w Na dobre i na złe

Jak podaje se.pl w jesiennych odcinkach „Na dobre i na złe” zobaczymy znaną m.in. z „Samej słodyczy” Natalię Klimas.
Gazeta spekuluje, że aktorka wcieli się w nowego lekarza (a fani, że będzie żoną Adama).

Natomiast ja myślę, że Natalia pojawi się w roli pacjentki 😉

12 odpowiedzi do “Natalia Klimas w Na dobre i na złe”

 1. Widziałem i spot trochę tańcem Chochoła z „Wesela” trąci. Mam nadzieję, że panna Klimas, jeśli pojawi się w Leśnej Górze, to tym razem błyśnie talentem;)

 2. A mi jej żal. Wzięła fuchę, opowiada o tym jak to w naszym kraju dobrze jest inwestować (inna sprawa jak to wyszło), wygląda dobrze w garsonce i posługuje się językiem angielskim na poziomie – celebryci i polscy aktorzy mogliby się od niej uczyć akcentu. Wszyscy teraz na niej „psy wieszają”, bo ma rodziców milionerów – ale przecież na planie nie była sama! Tancerzy w „kaskach” nikt nie ocenia, a też przyczynili się do „sukcesu” reklamy.
  Też mam nadzieję, że błyśnie talentem. Mnie najbardziej „rozwalają” zdania w tabloidach – przy okazji linku od Ines wyczytałam takie cudo:”i to właśnie tam poznał Natalię Klimas, wziętą aktorkę”. „Wzięta” aktorka to była Pani Janda w latach 90-tych… Ale… Takie czasy.

 3. Ja się nie czepiam tego tańca, bo w różnych dziwnych reklamach aktorzy występują. Chodzi o te zachwalanie niskich kosztów pracy w Polsce.

 4. Adminko,

  fuchy o takiej treści pannie Klimas nie wypadało wziąć i tyle. Niezależnie od poziomu jej angielskiego. Wiele kontrowersji krąży wokół majątku jej rodziców, płacowego traktowania pracowników, itp., więc nakłanianie do wykorzystania potencjału młodych wykształconych ludzi, kiedy sama wykorzystać się nie dała, jest zupełnie nie na miejscu. A taniec? Zamiast pokazać młodych ludzi w pięknych plenerach Polski, to, żeby było produkcji taniej, roztańczona li tylko ekipa, z słuchawkami na uszach, „profesjonalnie” bawi się na całego. Jak dla mnie – drwina z naszej rzeczywistości…

 5. Z mojej strony to była ocena całego spota, a przy okazji dostało się Natalii Klimas, która ostatnio jest wziętą celebrytką;)

 6. Nie rozumiem jej fenomenu. Nie jest dobrą aktorką, gra wszędzie tak samo – beznadziejnie. ” Na dobre i na złe” stało się naprawdę dobrym serialem, mam nadzieje, że nie będzie jej tam za dużo. Jak najwięcej Roberta Koszuckiego 😉

 7. Sokołowska i Opania muszą sporo mieć do grania- kocham LiL.
  Nie kojarzycie odcinka w którym pierwszy raz się całują? Jakoś szukam, analizuje, a znaleźć nie mogę.

 8. Oglądał ktoś w poniedziałek nowy odcinek „Sensacji XX wieku”?Pierwszy raz w życiu spodobała mi się gra Natalii Klimas! Mikołaj Roznerski też grał rewelacyjnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *