Natalia Rybicka jako uwodzicielka i szantażystka

22 września w „Hotelu 52” wystąpi Natalia Rybicka jako uwodzicielka i szantażystka. Będzie ukrywała się przed Tomaszem Ciachorowskim, a zagnie parol na Grzegorza Gadziomskiego!

W hotelu zatrzymuje się Beata (Natalia Rybicka) – szantażystka, okłamująca kolejnych mężczyzn, że jest z nimi w ciąży i wyciągająca w ten sposób pieniądze. Jest umówiona z Jarkiem (Grzegorz Gadziomski).


W hotelu Beata spotyka Filipa (Tomasz Ciachorowski), przed którym stara się ukryć. Dziewczyna zwierza się Dorocie (Olga Bołądź), że Filip był jej wielką miłością. Mieli wziąć ślub, ale on odszedł z jej przyjaciółką, która była z nim w ciąży…
Natalia (Laura Samojłowicz) jest załamana tym, że Artur (Krzysztof Kwiatkowski) do niej nie dzwoni i jej unika. W desperacji przywozi mu do hotelu rzeczy, licząc na to, że wyjaśnią sobie wszystko i Artur zdecyduje się wrócić. Artur jednak ukrywa emocje i reaguje chłodno – dziękuje Natalii za to, że była przy nim w szpitalu.
Iwona (Magdalena Cielecka) z Andrzejem (Marek Bukowski) bez wiedzy Natalii konsultują się z Marzeną (Aleksandra Popławska) w sprawie oferty Kosińskiego (Lech Mackiewicz) – wykupienia 30% udziałów w hotelu. Na to spotkanie przywiózł Marzenę Igor (Kamil Kula), któremu ta atrakcyjna mężatka jako klientka dała się mocno we znaki. Marzena mówi Iwonie, że oferta Kosińskiego to duża szansa dla Hotelu 52.
Do hotelu przyjeżdża również Aśka (Monika Mrozowska) – bardzo atrakcyjna dziewczyna, którą Artur poznał na siłowni. Proponuje mu, aby razem trenowali…

Emisja 4 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 22 września o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot. Polsat S.A.

Jedna odpowiedź do “Natalia Rybicka jako uwodzicielka i szantażystka”

  1. Ostanio dużo czytam blogów, stron a także bywam na forum dyskusyjnym gazety.pl.
    Ta strona mnie bardzo zaciekawiła, dodałam sobie ją do ulubionych. Pozdrawiam Anita 🙂
    Nie gram w gry na facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *