Neil Patrick Harris z partnerem mają bliźnięta!

To nie mogłoby wydarzyć się w Polsce. W USA zatrudnianie surogatki aby urodziła twoje dziecko, staje się coraz bardziej popularne. Z dzieci urodzonych przez „zastępczą matkę” cieszą się już m.in. Sarah Jessica Parker i Ricky Martin. Ostatnio do szczęśliwych rodziców dołączył znany przede wszystkim z serialu „Jak poznałem Waszą matkę” Neil Patrick Harris i jego partner – David Burtka. Gdyż doczekali się bliźniąt!

Aktorzy zapłodnili dwa jajeczka, które się połączyły – wyznał Neil.

Brzmi to dziwnie i niesamowicie. Jednak doceniam szczerość aktorów, a przede wszystkim radość z jaką udzielają wywiadów o wielkim szczęściu jakim jest trzymanie w ramionach dziecka.

W USA nie takie rzeczy widuje się na co dzień. W Polsce nie wyobrażam sobie homoseksualisty, który byłby w długim, szczęśliwym związku (jak chociażby Panowie Raczek i Szczygielski) i zdecydował się na sesję okładkową z dzieckiem urodzonym za pomocą surogatki.

Ale może jeszcze wszystko przed nami.

2 odpowiedzi do “Neil Patrick Harris z partnerem mają bliźnięta!”

  1. Uwielbiam ich 🙂 uważam, że to wspaniale i mam nadzieję że kiedyś i w Polse nastąpią takie czasy, że facet otwarcie powie iż jest gejem i mimo to bd miał przyjaciół i fanów (bo Neila po prostu ubóstwiam)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *