New girl – jest dobrze

Można już zobaczyć pierwszy odcinek dobrze zapowiadanego serialu komediowego, który niebawem będzie miał swoją premierę. Takie to wszystko zawiłe… ale to nie moja wina, że New girl pojawiła się oficjalnie w USA 😉 Tym razem nie wyciekła 😉 jak inne produkcje, tylko postanowiono wybadać reakcje widzów.

I ja jako widz jestem ukontentowana.

Oczywiście najlepsze teksty i w zasadzie większość fabuły widzieliśmy w zwiastunach i ciężko udawać zaskoczenie, jeśli wszystkie gagi widzieliśmy już wcześniej.

Niemniej. Zapowiada się przyzwoity serial komediowy, bez podkładanego śmiechu, z Zooey Deschanel w roli głównej. Aktorka jest prostu genialna w swojej bezbronności i pakowaniu się w przedziwne sytuacje. Uwielbia śpiewać ( a robi to nader fałszywie) i tańczyć (bez koordynacji).
Nieźle dobrane role męskie. Pierwszy odcinek ogląda się z wielką przyjemnością. Czekam z niecierpliwością na kolejne epizody.

To może być hit jesieni!

4 odpowiedzi do “New girl – jest dobrze”

  1. Bardzo fajny serialik. Ja nie widziałam zwiastunów, znajoma mi poleciła i naprawdę nieźle 🙂 Również polecam :))))

  2. Ja się zastanawiałam ale wszyscy polecają to i ja się skuszę 🙂 Zobacze czy śmieszne. AHA nie oglądałam jeszcze zwiastunów. Napiszę po odcinku 😀

  3. Oglądałam już i bardzo mi się podoba. Takie to lekkie i przyjemne. I przystojna męska obsada 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *