18 odpowiedzi do “Niania w wielkim mieście – Zdjęcia z 11 odcinka”

 1. Nie wiem dlaczego, ale od pierwszego odcinka mam wrażenie że Kuba to syn Moniki, którego oddała do adopcji.

 2. Iwo za młody. Przecież Monika ma około czterdziestu paru lat a ta sytuacja miała miejsce jak była w szkole, więc Iwo odpada na bank.
  W którymś odcinku była niepełnoletnia jak to się stało tzn. wyjechała na pół roku po wakacjach (które spędziłą z Jackiem pod namiotem) gdzieś tam (chyba do USA) i Jacek nie miał z nią kontaktu.

 3. Ale napisała to zdanie nie po polskiemu 🙂
  Miało być:
  W którymś odcinku była rozmowa Moniki i Jacka, gdzie wspominali wspólne wakacje jak byli nastolatkami i on powiedział że wyjechała z ojcem na pół roku i stracili kontakt ze sobą. Ona wtedy powiedziała że nie chodziło stricte o wyjazd, i ktoś im przerwał tą rozmowę.

 4. W zależności od tego ile Monika ma teraz lat (ja tak obstawiam okolice 43) to dziecko ma teraz w granicach 25-28 😉 czyli Kuba pasuje idealnie.

 5. No co Wy, w życiu nie jest po czterdziestce, przecież to mloda babka max 37 bym jej dała a Kuba może mieć koło trzydziestki.

 6. Odróżniam serial od rzeczywistości. Nie brałam pod uwagę wieku aktorów choć nawet gdyby przyjąć takie założenie to nie bardzo wiem jak z wyposrodkowania 37 i 42 wychodzi 43. Zdjęcia jej męża pokazują że był dość młody, być może młodszy od Jacka nie twierdzę. Nie kłócę sie uważam tylko nie wygląda na czterdziestkę ale to moje osobiste odczucia.

 7. Ja pomyślałam sobie, że to może być Iwo kiedy ojciec Iwa powiedział,że zna Monikę od dzieciństwa, ale jak Monika jest po 40 no to moja teoria upada, ale przecież ojciec Iwa może mieć drugiego syna 🙂 Ale też ojcem może być Jacek

 8. Po najnowszym odcinku wiemy ze Monika zeszła w ciążę w wieku 16 lat więc Kuba chyba wydaje się idealnym kandydatem.

 9. W każdym razie nie dowiemy się już tego bo serial nie będzie miał raczej kontynuacji a szkoda bo łatwy lekki i przyjemny.

 10. Nie sądzę serial był kręcony z myślą o kontynuacji więc jak zwykle zostaniemy z pytaniami bez odpowiedzi.
  Odcinek 12
  Dana obwinia się za kalectwo swojego brata, to ona prowadziła samochód podczas wypadku. Dziewczyna przez nieuwagę nie zapięła bratu pasów, na drogę wyjechał pijany rowerzysta i przy ostrym hamowaniu Adaś wyleciał przez szybę. Adaś przyjeżdża do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec ma żal do Dany, ciągle wypomina jej nieszczęsny wypadek. Do agencji wraca szefowa zaskoczona poczynaniami Lilki daje jej reprymendę. Monika jest zszokowana wyznaniem Kuby, który oświadcza, że kocha ją od dawna. Kobieta dowiaduję się także o bliskich relacjach Jacka z Daną. Popławski składa Danie propozycję opieki nad Iwem w Berlinie. Chłopiec przeżywa rozwód rodziców i nie chce opuszczać mamy, z którą łączą go silne więzi. Danka czuje, że go zawiodła, zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek i prosi ją na ulicy o rękę. Zrozumiał, że życie bez niej nie ma sensu. Danka z Jackiem w oczekiwaniu na operację Adasia, widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę. Kobieta opowiada o pracy z dziećmi i o swoim synu, którego oddała do adopcji. Jacek nabiera podejrzeń.

 11. Powinno być „nad Iwonem” – skoro już wymyślają takie imiona, to niech je prawidłowo odmieniają 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *