Nie Ostoja a Instynkt

Nowy serial TVP2 nie tylko zmienił tytuł ale i nazwisko głównej bohaterki. Postać pani detektyw, w którą wcieli się Danuta Stenka będzie się nazywać Anna Oster.
Zagadki kryminalne, a przede wszystkim tajemnicza historia sprzed lat, która mocno wpłynie na życie Anny.
Trwają zdjęcia do pierwszych trzynastu odcinków, które będziemy mogli zobaczyć już w marcu.

Reżyserem serialu jest Patryk Vega. Danucie Stence partnerować będą m.in. Paweł Królikowski i Szymon Bobrowski.

Cieszycie się na nowy serial kryminalny? Niestety nie ma na razie żadnych wiadomości o losach „Nowej”. A widząc, że TVP2 inwestuje w nowe seriale kryminalne podejrzewam, że na Nowej postawiono już przysłowiowy „krzyżyk”.

9 odpowiedzi do “Nie Ostoja a Instynkt”

  1. Bardzo lubie Danute Stenke ale nie podoba mi sie jak kombinuje TVP2 ma juz hit w swojej stacji Nowa dobry serial kryminalny i zamaist kontynuowac przygody daja nową produkcje. Zobaczymy

  2. Takie mam wrażenie. Popatrzcie – serial nie wrócił w jesiennej ramówce, nie będzie go też w wiosennej. Jesli TVP2 chce nadawać swoje seriale z przerwą co dwa lata to też dobrze nie wróży. Na pytania o kontynuacje „Nowej” odpowiedź jest, że – na razie nie podjęto decyzji o drugim sezonie. Wniosek wysuwa się sam. A dodatkowo jak widać TVP2 inwestuje w nowe, kryminalne produkcje. Szkoda.

  3. A jest możliwość napisania jakiejś petycji, żeby „Nowa” wróciła, tak jak w przypadku „Ratowników”? Bez sensu, ciągle zaczynają nowe seriale, po czym kończą je po 1 serii, zamiast zrobić kontynuację…

  4. Może warto spróbować z tą petycją. Na wielu portalach internetowych masę ludzi chce powrotu Nowej do ramówki TVP 2. W końcu to my opłacamy abonament i powinniśmy mieć jakieś prawo głosu!

  5. Ostatnio mam wrażenie że ktoś w TVP2 na głowę upadł . Zrobili świetny serial , o którym jest pełno blogów z kontynuacją , a oni co ?
    Nic.
    I właśnie o to chodzi .Ten kanał sam się wykończy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *