„Nie rób scen” – nowy serial TVN z Joanną Brodzik. Już w wiosennej ramówce!

Jednak plotki o zastąpieniu Joanny Brodzik nie potwierdziły się 😉 (Przypuszczam, że Edyta Olszówka wystąpi w drugim serialu TVN, który również zaplanowany jest na wiosnę).
Wszystko stało się jasne – nowa produkcja nosi tytuł „Nie rób scen” i będzie oparta na izraelskim formacie „Little Mom” (który zdobył nagrodę Rose d’Or w kategorii najlepszy serial komediowy).
Poza Joanną Brodzik zobaczymy Aleksandrę i Magdalenę Poławskie oraz Monikę Mariotti. W rolach mężów Andrzej Konopka i Wojciech Solarz.

Serial reżyseruje Łukasz Palkowski.

Serial „Nie rób scen” to komediowe spojrzenie na to, jak dzisiaj widzą siebie kobiety, co je cieszy, boli, napędza i podnieca. Jak odnajdują się w relacjach z partnerami, dziećmi, przyjaciółkami i rywalkami. Będzie zabawnie bo to historia większości z nas – gdy impreza się kończy, a zaczyna (wesołe) życie. – powiedziała Kama Janczyk producentka serialu.

Trzynaście odcinków zobaczymy już w marcu 2015.

Ksenia dziękuję za linka 🙂

źródło i fot: tvn.pl

8 odpowiedzi do “„Nie rób scen” – nowy serial TVN z Joanną Brodzik. Już w wiosennej ramówce!”

  1. Mam wrażenie, że to będzie całkiem udany serial. Jak na razie obsada mi odpowiada (chociaż Panie Poławskie ostatnio często występują w duecie ;).
    Oparty na dobrym scenariuszu – (mam nadzieję, że podobnie jak Usta Usta zostanie to odpowiednio skopiowane na polski rynek), reżyser odpowiedzialny za film „Bogowie”…

    Co tu może nie wypalić?

  2. Jak dla mnie wszystko tu może nie wypalić, łącznie z Panią Brodzik, która aktorką jest delikatnie mówiąc średnią

  3. Zgadam się z Anią, życzę sukcesu stacji ale też uważam ze wszystko tu może nie wypalić. O ile faktycznie usta usta był dobrym serialem na licencji to prosto w serce było kompletnym nieporozumieniem 😉

  4. Nie znoszę Brodzik, gra bardzo sztucznie. Magda M. byłaby np. całkiem fajnym serialem, gdyby nie Brodzik właśnie. Dlatego jeśli obejrzę jakiś odcinek, to tylko dla Popławskich, z ciekawości.

  5. O na zdjęciach widzę moje ukochane Cotton Ballsy 🙂 już to nastraja mnie optymistyczni do tego serialu, może akurat wyjdzie im coś fajnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *