Nie rób scen – oglądalność

Okazuje się, że nowość komediowa TVN radzi sobie całkiem dobrze. Średnio, po trzech odcinkach serial ogląda 1,45 mln widzów.
Podczas emisji serial przegrywa jedynie z TVP1, która nadaje filmy fabularne.


Najlepiej oglądanym odcinkiem była premiera – 1,85 mln, drugi epizod oglądało 1,21 mln, a trzeci 1,23 mln widzów.

5 odpowiedzi do “Nie rób scen – oglądalność”

  1. A mi się wydaje, że ta oglądalność jest słaba i bd skasowany Ogólnie niedziela od 20-22 to dobry czas antenowy a oba seriale mają średnia oglądalność( mąż czy nie maz trochę lepsza ) a mają wsparcie w postaci mamy cie ( które też leci z oglądalnościa łeb na szyję. Ogólnie przykro mi to mówić ale ta ramówka tvnu jest bardzo słaba. Gdyby nie sprawdzone pozycję to niebyłoby co oglądać. W niedziele oglądałem piekielny hotel i to juz była porażka na całej linii. Tak sztucznego i wyreżyserowanego programu jeszcze nie widziałem. Jeżeli im się wydaje ze pomoc hotelowi/ pensjonatowi polega na remoncie jednego pokoju to się niestety mylą. Dla każdego kto się orientuje troszkę w tym biznesie to ta ” rewolucja ” była śmieszna.

  2. Ksenia to oznacza ewidentnie, że Mąż szykuje się do kasacji.
    Łukasz Mąż ma lepszą oglądalność, ale przegrywa z konkurencją. Nie rób scen jest słabiej oglądane, aczkolwiek walczy z innymi programami i jest na 2 miejscu.
    Co do piekielnego hotelu czekałam na emisję aby zrobić top 5 najlepszych programów. Mam jednak wrażenie, że powstanie top 5 najgorszych…

  3. Adminko- nie wiedziałem tego. Może rzeczywiście nie rób scen jakoś się obroni, ale mąż czy nie maz niech kasuja. Nie rozumiem tego, dlaczego ten serial jest taki nijaki. I zgodzę się z tym ze nie może być tak, że w jednym odcinku główna rolę gra wyciskarka do soku, piłkarzyki, fotel do masażu. No błagam ! Nie rozumiem dlaczego nie umieją stworzyć chociaż jednego tak dobrego serialu jak prawo agaty, przeciez nowości wprowadzają co dwa lata, to dużo czasu… najgorsze jest to ze ciągle przerabiamy ( a raczej kopiujemy ) formaty zagraniczne i to bez kompletnego pomysłu. A co do piekielnego hotelu, to podobnie jak Ksenia liczyłem na piekło a cóż napotkałem raczej niesmak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *