Nie rób scen – serialem 30 minutowym

Po krótkiej analizie ramówki TVNu i godzin emisji okazuje się, że nowy serial pt. „Nie rób scen” emitowany w każdą niedzielę po 21:00 będzie trwał jedynie 30 minut (wliczając w to bardzo krótkie reklamy – maksymalnie 25 minut).
Szkoda. Nastawiłam się na długie recenzje.
Podejrzewam, że „Mąż czy nie mąż” będzie miał podobny czas trwania odcinka (trzeba jeszcze zmieścić Na językach, a ramówka nie jest z gumy).

Z jednej strony znane są nam przypadki półgodzinnych produkcji bez śmiechu z puszki – Rodzinka.pl, Kasia i Tomek, czy Modern family, Parki, The Middle – z USA.
Rozrywka bez większego zadęcia.

Jak będzie? Zobaczymy.
Ale dziwię się, że nikt wcześniej nie napisał, że nowości TVNu będą trwały o połowę mniej niż „Ukryta prawda” czy „Szpital”…

4 odpowiedzi do “Nie rób scen – serialem 30 minutowym”

 1. Na konferencji ramówkowej (jest już na tvn player) Miszczak twierdził, że są to seriale komediowe ale nie sitcomy, ciekawe jak to się sprawdzi u nas. Nie rób scen będzie o 21.20 z tego co widzę na facebookowym fanpage’u.

 2. Streszczenia 1 i 2 odcinka:

  PULPET (1)

  Po nieprzyjemnym zdarzeniu u zaprzyjaźnionej kosmetyczki, Ewa będzie próbowała uwolnić się od Pani Irenki, która od lat zajmuje się depilacją jej ciała. Starsza kobieta niedowidzi i powinna już przejść na „kosmetyczną” emeryturę. Ewa organizuje jej wyjazd do dalekiej rodziny i sama z ulgą umawia się do nowoczesnego gabinetu na zabieg depilacji. Czy Pani Irenka pozwoli tak łatwo odejść swojej jedynej klientce? Anka i jej mąż Rafał podczas kontrolnej wizyty u pediatry dowiadują się, że ich 3letnia córeczka Lilka za dużo waży. Oburzona Anka nie bierze pod uwagę tego, że być może w diecie córki jest za dużo słodyczy a za mało warzyw. Godzi się jednak iść z małą na gimnastykę dla dzieci. Lilka nie jest jednak zainteresowana aktywnością fizyczną, woli jeść lody. Co z tego wszystkiego wyniknie ? Oczywiście galimatias. W odcinku poznamy również Olgę najlepszą przyjaciółkę Anki. Olga jest policjantką wiecznie poszukującą tego Jedynego. Anka umawia Olgę z Marcinem. Chłopak jest uroczy, ma jednak jedną bardzo poważną wadę, którą Oldze będzie trudno zaakceptować.
  NUMER Z KREDĄ (2)

  Rafał mąż Anki odbiera ich córeczkę z przedszkola. Okazuje się, że przez pomyłkę Lilka wróciła do domu w nie swojej kurteczce. Anka najpierw jest oburzona ale później zadowolona bo zdobyczna kurtka jest lepsza, ładniejsza i o wiele droższa. Anka zrobi wszystko aby zostawić nową kurtkę przez co oczywiście wpadnie w kłopoty. Prawowitą właścicielką kurtki jest córeczka Moniki – zamożnej snobki i prawniczki. Monika zgłasza się do przedszkolanki z oskarżeniem o kradzież i poszukuje kurtki córki. Anka by zachować honor zrobi wszystko by udowodnić Monice, że ją też stać na kupno dziecku takiej kurtki. Ewa dostaje ataku wyrostka robaczkowego i trafia do szpitala. Najpierw jest zaniepokojona tym jak Krzysztof jej mąż poradzi sobie sam w domu i w opiece nad ich trójką dzieci. Po jakimś czasie zaczyna dostrzegać pozytywne strony pobytu w szpitalu. Czy będzie chciała wracać do ciężkiej pracy Matki Polki skoro w szpitalu odpoczywa niczym na wczasach? Olga umawia się z Darkiem- pilotem wojskowym. Olga jest zauroczona, Darek wydaje się idealny. W tym samym czasie jej matka Maryla zaczyna przygodę z facebookiem i na ogólnym wall-u komentuje randki Olgi sądząc, że pisze tylko do córki. Przynosi Oldze oczywiście wstyd a Darka wpakuje w niezłe kłopoty wywołując aferę na wielką skalę .

  filmpolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *