Codziennie słyszymy - ten/ta odchodzi z serialu, ten/ta jednak wracają i pojawią się co najmniej jeszcze przez rok!
Tak w zasadzie to pomyślalam sobie, że doszło do podpisywania kontraktów na nowy sezon i niektórzy aktorzy chcą powalczyć o podwyżkę. Bo w sumie jak nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj o pieniądze.
Przyglądałam się jednak przez weekend wszystkiemu co dotyczy najlepiej oglądanej “telenoweli” w Polsce, popisałam, poczytałam…
Emocje się “przegryzły” jak moja sałatka w lodówce :)

Z pewnością! Marysia Mostowiak, czyli nieślubna córka Basi - Małgorzata Pieńkowska postanowiła na dobre pożegnać się z serialem. W sumie 12 lat to kawał czasu, a aktorka ma inne zajęcia.
No i co teraz scenarzyści postanowili zrobić z Robertem Moskwą, który przez lata wcielał się w jej męża? Nie obawiajcie się Artur powróci!

Marysia z mężem - jak pisałam wcześniej postanowią wyjechać do Norwegii. W tym pięknym kraju najstarsza córka Mostowiaków znajdzie nowego partnera i postanowi zostać na stałe. Artur - jej mąż - wróci do M jak miłość niebawem. Oczywiście jego “żałobę” za utraconą miłością przerwie pojawienie się nowej kobiety…

Podobnie będzie u Marka Mostowiaka, który w tym roku stracił żonę. Kacper Kuszewski zostaje jeszcze (minimum) na rok w serialu i również szybko zobaczymy go z nową “ukochaną”.

Już we wrześniu powraca Anna Mucha, która obecnie sprzedaje kocyki i jest mamusią na cały etat. Wiemy, że czekają na nas jej sceny z Agnieszką Więdłochą. Madzia i Joanna będą walczyć o Pawła Zduńskiego!
Najprawdopodobniej żona Pawła szykuje się powoli do odejścia z produkcji, więc scenarzyści mają do dyspozycji wątek Madzi i od lat zakochanego w niej Pawełka.

Ale czas pozostawiony dla Muchy pokazuje, że warto mieć otwarte drzwi do powrotu na plan. Z pewnością aktorzy tego nie lekceważą. Jak już pisałam wcześniej - trzeba coś jeść, a i kilka kredytów należałoby spłacić.

O zmianach będę informować na bieżąco.

fot.gwiazdy-mjakm.blog.onet.pl