No wreszcie Blair w formie!

Leighton Meester z ponurej, smutnej i bladej dziewczyny w końcu staje się Blair, którą dobrze znamy z pierwszych sezonów Plotkary. Zdjęcia z 10 stycznia 2011, z planu (poznacie z pewnością po butach), gdzie „panienka” wydaje pieniądze – wspólnie z Dorotą.
Pojawia się też Dan. Ciekawe, czy to jego zasługa, że Blair znowu kwitnie?

fot.spoilertv.com

12 odpowiedzi do “No wreszcie Blair w formie!”

 1. Super 🙂
  Zaczynałam tęsknić za dawną Blair,
  taka wesoła i pełna intryg. No i ta cała sprawa z Danem.
  „Plotkara” znowu zaczyna zaskakiwać :*

 2. Już podałam te promo ale na spoiler tv,co sądzicie o scenach łóżkowych Chucka i tej nowej oraz o scenach Dan &Blair??Bo ja o mało nie miałam kolejny raz przez plotkarę zawału.

 3. Ale jak on może tak z tą nową,przecież ona jest brzystka i obleśna.To promo 3 mnie dobiło.Ale spodobało mi się gdy Blair & Chuck do siebie mówią dosiebie nawzajem w tym samym momencie że potrzebują pomocy,to było cudowne oraz to jak Blair uszczypnęła Nate’a,its a relly fanny

 4. mnie najbardziej dowaliła ostatnia scena jak Blair łapie za tyłek Archibalda i te sceny z nową dziewczyną Chucka … fuj xdd jednak wreszcie się pojawiło moje ukochane Chuck Bass XDD już myślałam, że mój ukochany Chuck się zmienił, ale jednak nadal ten sam … a co do Blair i Dana .. to oni leżeli na tej podłodze ? oglądałam ten filmik z dziesięć razy i nie potrafię jeszcze dojść do tego co się tam wydarzyło .. ;d

 5. Ja oglądałam ten filmik już setki razy tak to Blair & Dan leżeli na tej podłodze oni się kłócili i Blair chyba chciała go jakby nie było uderzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *