No wreszcie Lara w Ratownikach!

Pisałam wcześniej, że w serialu pojawi się Roma Gąsiorowska, która będzie miała pseudonim Lara – ze względu na jej podobieństwo do bohaterki Tomb Rider. Lara pojawi się już dzisiaj o 21:30!

Jadąc górskimi szlakami HUBERT (Michał Czarnecki) mija terenowy samochód. Za kierownicą siedzi atrakcyjna dziewczyna (Roma Gąsiorowska), prowokuje HUBERTA do pościgu. Hubert, dziś ratownik Pogotowia Górskiego, kiedyś komandos, podejmuje wyzwanie. Samochody to jego pasja, a możliwość popisania się przed piękną nieznajomą to dodatkowa motywacja. Obok Huberta siedzi jednak jego dziewczyna, DARIA i zaistniała sytuacja mocno ja denerwuje.

Nieznajoma z terenowego auta finalnie wyprzedza HUBERTA i zostawia go daleko za sobą, robiąc na nim niemałe wrażenie. Hubert musi zatrzymać swój samochód, bo spod maski wydobywa się para, ma awarię chłodnicy. DARIA wkurzona zostawia Huberta, ten siedzi przed samochodem wściekły.

Podczas akcji ratunkowej niezbędny jest śmigłowiec, ratownicy proszą o pomoc Straż Graniczną. Pracuje tam świetny pilot, kapitan KITOWICZ. Helikopter dołącza do grupy ratowników. Po wylądowaniu okazuje się, że pilot KITOWICZ jest… piękną kobietą o imieniu „LARA”, HUBERT natomiast rozpoznaje w niej tajemniczą nieznajomą, z którą rano ścigał się na Zakopiance. Kolejny raz dziewczyna robi na Hubercie ogromne wrażenie, jest zdecydowana, odważna, niezależna a zarazem bardzo atrakcyjna.

Czyżby DARIA zyskała poważną rywalkę? Czy znajomość Huberta z Larą rozwinie się, a jego fascynacja dziewczyną przerodzi się w coś więcej?

Poza tym w odcinku:

Nieoznakowaną, wąską ścieżką w górach blisko granicy idzie RODZINA UCHODŹCÓW prowadzona przez dwóch przemytników. Ścieżka robi się coraz węższa, PRZEMYTNIK pokazuje, że trzeba się trzymać ściany. Mały CHŁOPIEC staje zbyt blisko brzegu i osuwa się w dół. Całe szczęście nie rani się. OJCIEC próbuje się po niego schylić, ale półka jest zbyt nisko. W efekcie spada i uderza głową o kamień, traci przytomność, wszyscy podejrzewają, że umarł. Spanikowani PRZEMYTNICY uciekają. Na górze zostaje jedynie MONA z dziećmi. Jest bezsilna, nie może pomóc ani HARIEMU, ani CHŁOPCU. Nie wie co robić, wyrusza więc szukać pomocy.

MONA trafia do straży granicznej, gdzie przekazuje tłumaczowi informację o pozostawionych
w górach HARIM i AMIM. HUBERT i TOŚKA ponownie ruszają w góry. Swoją pomoc oferuje im również LARA.

DOROTA ma dziwny sen, w którym przychodzi do niej JAN i mówi o swojej śmierci. Po przebudzeniu udaje się do niego do szpitala. W szpitalu DOROTA rozmawia z MONIKĄ, która właśnie widziała się z mężem i stanowczo zażądała rozwodu.

DENIS dowiaduje się, że chłopak z uszkodzonym kręgosłupem (z poprzedniego odcinka), będzie chodził. Wyprawia z tej okazji imprezę, na której jego dziewczyna KINGA, pracująca w salonie masażu, opowiada AŚCE o swojej klientce z bardzo dziwnym tatuażem. AŚKA od razu kojarzy, że chodzi o tatuaż jaki miała tajemnicza TAMARA.

Podczas świętowania CEZARY przywraca DENISA do służby i w obecności wszystkich wygłasza mowę, dzięki której ma nadzieję wygrać wybory.

OLGA, policjanta, matka Norberta, dostaje kopertę z nagraniem rozmowy KOZAKA i jej męża CEZAREGO, z którego jasno wynika, że planowali pozbawić JANA funkcji naczelnika.

fot.PR & CSR Specialist

2 odpowiedzi do “No wreszcie Lara w Ratownikach!”

  1. Kolejny bardzo dobry odcinek. Ciekawi mnie jak się zachowa policjantka, która ma w ręku materiały obciążające męża. Jakim cudem to nagranie i zdjęcia trafiły właśnie do niej? Jakoś przegapiłem ten wątek.
    Mąż kombinator, karierowicz i być może morderca, synek szantażysta i psychopata mordujący niewinne stworzenia – a pani policjantka niczego nie dostrzega, nic ją nie niepokoi. Strach pomyśleć, że zajmuje się w pracy dochodzeniami.
    Zobaczymy czy dołączy do rodzinki czy przejdzie na jasną stronę mocy.

  2. Pani policjantka wydaje mi się być uczciwą osobą.. i jakoś nie pasuje mi do tej rodziny 🙂
    też dziwie sie ze ona sama przesłuchiwała te nagrania.. i czy nikt inny na komendzie nie zorientował sie ze jej mąż bierze udział w tym przekręcie? chyba ze ona sama jako pierwsza tego słuchała, ale czemu?

    tak czy tak bardzo fajny serial !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *