Nagrody zostaną rozdane 20 września 2015.
Zobaczcie kto powalczy o statuetkę.
Nominowani zostali:

NAJLEPSZY SERIAL DRAMATYCZNY:
„Better Call Saul”
„Downton Abbey”
„House of Cards”
„Homeland”
„Mad Men”
„Orange Is the New Black”

NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU DRAMATYCZNYM:
Taraji P. Henson – „Imperium”
Claire Danes – „Homeland”
Robin Wright – „House of Cards”
Viola Davis – „Sposób na morderstwo”
Elisabeth Moss – „Mad Men”
Tatiana Maslany – „Orphan Black”

NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU DRAMATYCZNYM:
Bob Odenkirk – „Better Call Saul”
Kyle Chandler – „Bloodline”
Kevin Spacey – „House of Cards”
Jon Hamm – „Mad Men”
Jeff Daniels – „Newsroom”
Liev Schreiber – „Ray Donovan”

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU DRAMATYCZNYM:
Jonathan Banks – „Better Call Saul”
Ben Mendelsohn – „Bloodline”
Jim Carter – „Downton Abbey”
Peter Dinklage – „Gra o tron”
Alan Cumming – „Żona idealna”
Michael Kelly – „House of Cards”

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W SERIALU DRAMATYCZNYM:
Joanne Froggatt – „Downton Abbey”
Lena Headey – „Gra o tron”
Emilia Clarke – „Gra o tron”
Christine Baranski – „Żona idealna”
Christina Hendricks – „Mad Men”
Uzo Aduba – „Orange Is the New Black”

NAJLEPSZA REŻYSERIA W SERIALU DRAMATYCZNYM:
Tim Van Patten – „Zakazane imperium”
David Nutter – „Gra o tron”
Jeremy Podeswa – „Gra o tron”
Lesli Linka Glatter – „Homeland”
Steven Soderbergh – „The Knick”

NAJLEPSZY SCENARIUSZ W SERIALU DRAMATYCZNYM:
Joshua Brand – „Zawód: Amerykanin”
Gordon Smith – „Better Call Saul”
David Benioff i D.B. Weiss – „Gra o tron”
Semi Chellas i Matthew Weiner – „Mad Men”
Matthew Weiner – „Mad Men”

NAJLEPSZA KOMEDIA:
„Współczesna rodzina”
„Dolina Krzemowa”
„Figurantka”
„Transparent”
„Unbreakable Kimmy Schmidt”
„Parks and Recreation”

NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU KOMEDIOWYM:
Lisa Kudrow – „The Comeback”
Lily Tomlin – „Grace and Frankie”
Amy Schumer – „Inside Amy Schumer”
Edie Falco – „Siostra Jackie”
Amy Poehler – „Parks and Recreation”
Julia Louis-Dreyfus – „Figurantka”

NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU KOMEDIOWYM:
Anthony Anderson – „Czarno to widzę”
Matt LeBlanc – „Odcinki”
Don Cheadle – „Kłamstwa na sprzedaż”
Louis C.K. – „Louie”
William H. Macy – „Shameless - Niepokorni”
Jeffrey Tambor – „Transparent”
Will Forte – „The Last Man on Earth”

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU KOMEDIOWYM:
Andre Braugher – „Brooklyn 9-9”
Adam Driver – „Dziewczyny”
Keegan-Michael Key – „Key & Peele”
Ty Burrell – „Współczesna rodzina”
Tituss Burgess – „Unbreakable Kimmy Schmidt”
Tony Hale – „Figurantka”

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W SERIALU KOMEDIOWYM:
Mayim Bialik – „Teoria wielkiego podrywu”
Niecy Nash – „Getting On”
Julie Bowen – „Współczesna rodzina”
Allison Janney – „Mamuśka”
Kate McKinnon – „Saturday Night Live”
Gaby Hoffmann – „Transparent”
Jane Krakowski – „Unbreakable Kimmy Schmidt”
Anna Chlumsky – „Figurantka”


NAJLEPSZY MINISERIAL

„American Crime”
„American Horror Story: Freak Show”
„Uczciwa kobieta”
„Olive Kitteridge”
„Wolf Hall”

NAJLEPSZY FILM TELEWIZYJNY:
„Agatha Christie’s Poirot: Curtain, Poirot’s Last Case”
„Bessie”
„Grace of Monaco”
„Hello Ladies: The Movie”
„Killing Jesus”
„Nightingale”

NAJLEPSZY AKTOR W MINISERIALU LUB FILMIE TELEWIZYJNYM:
Adrien Brody – „Houdini”
Ricky Gervais – „Derek”
Timothy Hutton – „American Crime”
Richard Jenkins – „Olive Kitteridge”
David Oyelowo – „Nightingale”
Mark Rylance – „Wolf Hall”

NAJLEPSZA AKTORKA W MINISERIALU LUB FILMIE TELEWIZYJNYM:

Maggie Gyllenhaal – „The Honourable Woman”
Felicity Huffman – „American Crime”
Jessica Lange – „American Horror Story: Freak Show”
Queen Latifah – „Bessie”
Frances McDormand – „Olive Kitteridge”
Emma Thompson – „Sweeney Todd”