Nowa 11 – Kryminalne zagadki Warszawy

Dzisiaj Eryk m.in. produkował całun z krwi na podkoszulce – czekam na więcej – pobijemy Miami i Las Vegas 🙂

Zdjęcia i promocja nowego odcinka polegała na poinformowaniu fanów, że w jednej z ról zobaczymy Mroczka. No mignął rzeczywiście. Z pewnością jednak miał mniejszy epizod niż Edyta Herbuś.
Odcinek słabszy niż ostatnio. Bosak trzyma jak zwykle poziom. Zauważyłam, że gra „Karolakiem” – czyli mimo scenariusza puszcza wodze fantazji i leci. Dialogi z Alą podobnie jak dialogi ojca z synem w 39 i pół – czyli zupełnie naturalne, niewymuszone – widać momentami, że reżyser daje im swobodę.

Ala dzisiaj irytowała „fochem”. Stara się ukrywać uczucia do Wolskiego ale już nie potrafi. I aktorka nie potrafi już ukryć jak dobrze się czuje współpracując z Bosakiem.

Urzekła mnie scena z wymeldowaniem z hotelu. Dwie recepcjonistki, jedna ciapowata, która nie potrafiła odpowiednio przeciągnąć karty i jej szefowa, której non stop spadały okulary. Porównajcie sobie taką obsługę do recepcji w Hotelu52…

Dobrze przemyślana intryga z wypadkiem na budowie. Nieźle dobrani aktorzy drugoplanowi, brakuje mi jednak kolejnych mocnych przesłuchań. Jak widać na zwiastunie za tydzień zostanę usatysfakcjonowana – jednym z podejrzanych będzie Wieczorkowski

A Wam jak się podobał 11 odcinek?

fot.e-fakt.pl

3 odpowiedzi do “Nowa 11 – Kryminalne zagadki Warszawy”

  1. heh, widzę zę nie tylko ja zwróciłam uwagę a podobieństwo do 39 i poł.. zaczeło sie od telefonu do Eryka w sprawie złamanego obojczyka.. no czułam sie jakby to Karolak mówił.. we wcześniejszych odcinkach az takiego podobieństwa nie bylo, a teraz to zupełnie pojechał Karolakiem.. lubie ten styl, 39 i pół bardzo lubiłam oglądać, ale teraz to mi sie wydaje jakby za bardzo małpowali tamten popularny i lubiany serial.
    Na początku miałam problem ze zrozumieniem co sie dzieje, te nazwiska podejrzanych i ofiar powinny być jakieś bardziej charakterystyczne zeby łatwo można było sie połapać co się właściwie dzieje.. ale to tylko w pierwszych chwilach serialu..

    i nie rozumiem dlaczego Mroczek właściwie zaczął mówić policjantom, którzy pytają o maklera, który współpracował z tym Miścickim(czy jak mu tam było) ze był tu przed chwilą pan Dariusz który zna tego Miscickiego.. a co to ma wspólnego z maklerem o którego pytali policjanci? ale to szczegół.

    i jeszcze jedno, nie wiem czemu Wolski kazał właśnie Adze skuć tego zabójce.. wiedziałam ze tamten ją zaatakuje..
    tak czy tak, bardzo lubie ten serial 🙂

  2. Serial pierwsz klasa 😛 Odcinek super mocno odjazdowy dużo śmiesznych scen. Ada nie ukrywaj już uczuć do wolskiego . Powiedz ze go kochasz !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *