Nowa 2 – podpisy pod petycją

Wszystkich fanów serialu Nowa, którzy chcą zobaczyć kolejne przygody Ady i Wolskiego ZACHĘCAM do umieszczania podpisów pod oficjalną petycją. Jak zwykle w grupie siła!
Pod tym adresem: http://www.petycjeonline.pl/petycja/nowa2-walka-trwa/368 prosimy umieszczać swoje głosy poparcia dla powstania drugiej serii.

Cytat z petycji:
Zadajemy sobie pytanie: Czy można tak zostawić fanów, którzy nie wyobrażają sobie czwartków bez „Nowej”? Z pewnością nie. Minął rok. W sieci krążyło info, że na wiosnę ukaże się druga seria, a tu nic! Dlatego NOWOHOLICY łączmy się!

Tym razem nic Was to nie kosztuje. Nie trzeba kupować znaczków pocztowych i drukować kartek (chociaż nadal zachęcam też do Tej akcji). Jeśli lubiliście serial i nie chcecie aby zniknął z ramówki niepostrzeżenie – zostawcie swój ślad.

http://www.petycjeonline.pl/petycja/nowa2-walka-trwa/368

16 odpowiedzi do “Nowa 2 – podpisy pod petycją”

  1. Czeka już 3 lata żeby oglądnąć 2 sezon Nowej. Uwielbiam ten film, mam nadzieje że będzie w tym roku

  2. kocham ten film chce go mieć w tym roku już mam dość czekania.
    PODPISUJE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nowa musi wrócić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Hej, obejrzałem ten serial Online i naprawde nie czaje czemu nie zrobili 2-giej serii? Wymyśliłem, że może by npisać do TVP2? tu jest link – http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt – w zakładce „Kontakt z widzami” można pisac w swoich sugestiach? Musimy coś zrobić ludzie, nie czaje czemu TVP2 emituje chłam w stylu „M jak miłość” a taki zaje… serial miał tylko jedną serie! Piszcie do nich, w grupie siła!

  4. Q2010 poczytaj informacje pod linkiem do serialu Nowa. Były akcje na facebooku, wysyłanie kartek, podpisywanie petycji, listy, maile i nic. Zero rezultatu. Nie spodziewaj się jakiejkolwiek informacji… Niestety 🙁

  5. Serial Nowa powinien być kręcony dalej, ponieważ zakończenie jest bardzo złe. Nie wiadomo co się dzieje dalej z Adę: gdzie dostaje etat i wgl. Takie jest moje zdanie i mam nadzieję że inni też się ze mną zgadzają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *