W dzisiejszym epizodzie serialu “Nowa” w rolach głównych wystąpili: Suzuki i Hp :)

Produkt placement ma nie rzucać się w oczy - a marka samochodu została wyeksploatowana w każdy możliwy sposób - nawet rozmowa w samochodzie została nakręcona od strony bagażnika, aby nieuważny widz nie przeoczył wielkich, srebrnych liter. Nie mówiąc o jakości wydruku z drukarki - jak żywy!

No i zaczyna się love story. I to nie tylko w duecie Wolski - Ala. Bardzo podoba mi się napięcie erotyczne (nie bójmy się użyć tego słowa) między Pauliną i Andrzejem (Kożuchowska - Bobrowski).


Dialogi jak zwykle rewelacyjne - miałam nadzieję na większe spięcie pomiędzy Wolskim i Radwanem. Eryk z laboratorium mało eksploatowany - odcisk opony, ślad lakieru i krwi przy jego umiejętnościach…

Intryga łatwa do przewidzenia. W pewnym momencie każdy z oglądających wiedział, że to żona (Karina Kunkiewicz) będzie winna zlecenia zabójstwa. No nie można mieć wszystkiego.

W następnym odcinku Ada nadzieje się na mamę Wolskiego, przemieni się w łabędzia i spowoduje atak zazdrości u swojego przełożonego - już nie mogę się doczekać.

fot.tvp.pl