Nowa 9 – po odcinku

W dzisiejszym epizodzie serialu „Nowa” w rolach głównych wystąpili: Suzuki i Hp 🙂

Produkt placement ma nie rzucać się w oczy – a marka samochodu została wyeksploatowana w każdy możliwy sposób – nawet rozmowa w samochodzie została nakręcona od strony bagażnika, aby nieuważny widz nie przeoczył wielkich, srebrnych liter. Nie mówiąc o jakości wydruku z drukarki – jak żywy!

No i zaczyna się love story. I to nie tylko w duecie Wolski – Ala. Bardzo podoba mi się napięcie erotyczne (nie bójmy się użyć tego słowa) między Pauliną i Andrzejem (Kożuchowska – Bobrowski).


Dialogi jak zwykle rewelacyjne – miałam nadzieję na większe spięcie pomiędzy Wolskim i Radwanem. Eryk z laboratorium mało eksploatowany – odcisk opony, ślad lakieru i krwi przy jego umiejętnościach…

Intryga łatwa do przewidzenia. W pewnym momencie każdy z oglądających wiedział, że to żona (Karina Kunkiewicz) będzie winna zlecenia zabójstwa. No nie można mieć wszystkiego.

W następnym odcinku Ada nadzieje się na mamę Wolskiego, przemieni się w łabędzia i spowoduje atak zazdrości u swojego przełożonego – już nie mogę się doczekać.

fot.tvp.pl

4 odpowiedzi do “Nowa 9 – po odcinku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *