Nowa – co w ostatnim odcinku?

Przed nami jeszcze dwa odcinki serialu. I o ile ten, który zobaczymy w najbliższy czwartek (3 czerwca) będzie o rozwiązywaniu zagadki kryminalnej, ostatni zdenerwował mnie samym tytułem.

Jak myślicie – kogo będziemy żegnać? Na razie nie ma wiadomości o produkcji kolejnej serii. Jeśli coś się stanie Adzie/Wolskiemu – to nawet nie będzie sensu…
Jak myślicie „Nowa” to serial na jeden sezon?
„Pożegnanie”

Ewa wiezie Adę do Szczytna na rozdanie dyplomów. Wolski, który miał jej towarzyszyć, musi zostać w Warszawie. Ma prowadzić śledztwo w sprawie zabójstwa ochroniarza kasyna. Za miastem kobiety zabierają ze sobą autostopowicza Krystiana. Ada zwraca uwagę na zabrudzenie na spodniach chłopaka, które bierze za zaschniętą krew. Próbuje pozbyć się nieznajomego z auta, jednak Ewa ignoruje jej aluzje. Gdy w radiu spiker podaje rysopis podejrzanego o napad na kasyno obie nie mają wątpliwości, że to ich autostopowicz. Ewie, dzięki staraniom Ady, udaje się zbiec i zawiadomić odpowiednie służby. Niebawem Wolski i jego ludzie rozpoczynają poszukiwania uprowadzonej policjantki.

fot.tvp.pl
fot. Mikołaj Tym

9 odpowiedzi do “Nowa – co w ostatnim odcinku?”

 1. juz sporo czasu temu na znanym portaalu plotkarskim pojawił się artykul o tym, że Paulina ratując dziecko sama zostanie napadnięta przez morderce, nie jest podane czy przeżyje czy nie, ale fotki na których leży przykryta zielonym prześcieradłem w kostnicy, mówią chyba same za siebie..

  na razie nie podaję linka, bo nie wiem czy to zgodne z tutejszym regulaminem, ale jak coś to mogę podesłać.

  pozdrawiam 😉

 2. agaaa podaj. Ale to sa stare zdecia, z odcinka, w którym ona dostała zastrzyk od mordercy i dlatego leżała w kostnicy. Okazało sie, że Wolski i Ada w ostatniej chwili ja uratowali.
  W odcinku wystepował Nowicki – dlatego dobrze pamietam 🙂

 3. dzięki za sprostowanie 😉
  w sumie jej byłoby mi chyba najmniej szkoda.. oczywiscie nic do niej nie mam, fajna babka, rzeczowa i profesjonalna… wątek z nią i Bobrowskim(nie pamiętam nazwiska tej postaci) też jest fsjny ;)..
  ale wybierając między nią, Wolskim i Adą…..

 4. nie no, myślę że nie poprzestaną tylko na pierwszej serii. przecież nie zabija się kury znoszącej złote jajka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *